adidas Adilette

adidas Adilette


Zanalyzovali jsme 9603 uživatelských recenzí, 7 videopohledů a 4 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT adidas Adilette

 • Velké procento uživatelů si nemůže vynachválit měkkou stélku. Nejen tento videorecenzent přirovnává své dojmy k chůzi po obláčku.
 • Podrážka je opravdu odolná, nehledě na to, zda chodíte po horkém písku nebo po štěrku, shodují se recenzenti.
 • Mnoho lidí si pochvaluje, že jsou pantofle velmi lehké.
 • Řada kupujících včetně tohoto videorecenzenta tvrdí, že adidas Adilette jsou ty nejpohodlnější pantofle, jaké kdy měli.
 • Uživatelé, kterých se tento problém týká, je obuv ideální pro lidi s ortopedickými problémy. Boty mají podporu klenby, která uleví bolavým a nemocným nohám.
 • Recenzenti chválí, jak perfektně pantofle sedí. Mohou v nich hrát třeba například volejbal, aniž by se jim boty vyzouvaly.
 • Pantofle padnou k mnoha letním outfitům, shodují se téměř všichni uživatelé.
 • Lidé na obuvi vyzdvihují všestrannost nošení. Podle nich jsou skvělé nejen na doma, ale klidně i na na procházky se psem, pláž nebo nakupování.
 • Pár kupujících napsalo, že tyto pantofle jsou snad jediné, v nichž ponožky nevypadají hloupě.
 • Adilette si oblíbilo mnoho známých osobností, například herec Robert Pattinson, herečka Megan Fox, fotbalista David Beckham.

4 důvody, proč NEKUPOVAT adidas Adilette

 • Pantofle byly pro mnoho kupujících úzké. Doporučují zvolit až o celé číslo větší velikost.
 • Podle některých majitelů nejsou vhodné na celodenní nošení, protože jim chybí podpora pro kotníky - ostatně jsou to pouze nazouváky.
 • Několika lidem vadí vnější strana nártu, materiál je údajně dře do nohy.
 • Někteří kritici si stěžují na pásky. Píší, že jsou ostré a zařezávají se do kůže.

Shrnutí

Tento model je důkazem, že adidas umí dobře také otevřenou obuv. Lidé si na pantoflích zamilovali hlavně vysoký komfort skrze měkké a lehké materiály. Oslovila je také odolnost na nestandardních površích a možnost obout pantofle nejen k vodě, ale klidně i do města. Některým majitelům však vadí, že musí zvolit až o celé číslo větší velikost a také fakt, že se některé konkrétní části boty zařezávají do kůže.

Jestliže hledáte značkové pantofle, které vás mile překvapí svou výdrží a komfortem a současně vám budou dobře sloužit nejen doma, ale i venku, adidas Adilette budou ty pravé. Pokud je pro vás na prvním místě nízká cena, méně sportovní design a značka adidas vám nic neříká, pak vás tento model nejspíše neosloví.

Uživatelská hodnocení
 • 85%
  Amazon.com - 85%
 • 88%
  Amazon.co.uk - 88%
 • 86%
  Adidas.com - 86%
 • 83%
  Finishline.com - 83%
 • 90%
  Google nákupy - 90%
 • 90%
  Adidas.com.au - 90%
87%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 9603 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot adidas Adilette

Adilette se staly pojmem, který zdobí nohy milionů lidí po celém světě. Přitom počáteční očekávání od těchto pantoflí nebyla velká. Na svět přišly díky požadavku od německého fotbalového týmu, který adidasu zadal vyrobit boty, jež by hráči nosili v šatních prostorách a ve sprchách. V těch dobách měla značka plnou hlavu toho, jak chránit sportovce skrze obuv před všemožnými zraněními, která na ně ve sprchách mohla číhat. Díky této myšlence se roku 1972 zrodily adidas Adilette - prostě pantofle k bazénu.

Charakter téhle botky ale daleko přerostl její původní účel. Staly se městskou letní obuví, ale i plážovou záležitostí. Někteří ji údajně obouvali i na diskotéku. V průběhu let vyšly snad ve všech myslitelných barvách a barevných kombinacích. Oblíbila si je řada slavných osobností a jistě v nich nemalý poprask způsobil i Mark Zuckerberg. Ten je ve verzi na suchý zip obul na významnou událost Foursquare Convection 2006. Mezi boháči a úředníky, v perfektně padnoucích oblecích, rozhodně nezapadl.

Další pozdvižení kolem Adilette nastalo v roce 2014. Postarala se o něj italská oděvní společnost Gucci. Světu představila pantofle doslova jak přes kopírák podobné modelu od adidasu. Samozřejmě jen s vyšší cenovkou a ručně vyrobené. Zda je podobnost mezi Adilette a Pursuit '72 čistě náhodná, nebo se jedná o plagiátorství je dodnes předmětem vášnivých debat.

Styl

Pro adidas Adilette je typický jednoduchý design, který ale poznáte na první dobrou díky siluetě. Základ obuvi tvoří měkká, ergonomicky tvarovaná mezipodešev, kterou zdobí logo jméno a logo značky. Podrážka je opatřena protiskluzovými prvky. Nártová část je lesklá a tvojí ji kombinace vzorovaných a adidas pruhů.

Základní obuv snadno sladíte téměř s jakýmkoliv letním a sportovním oblečením. V obchodech najdete pestrou škálu základních barev i hravých barevných kombinací. Některé modely jsou z průsvitných a plyšových materiálů.

Pohodlí a číslování

Adilette patří pravděpodobně k těm nejpohodlnějším pantoflím na doma i na léto, strávené venku. Jsou ergonomicky tvarované, takže se přizpůsobí tvaru chodidla. Výsledkem jsou odpočatější nohy na konci dne i pocit chůze na obláčku. Boty sedí pevně, ale netlačí a během sportu by vám neměly sklouzávat.

Pantofle jsou trochu užší, což nemusí být pohodlné úplně každému. Chcete-li trochu volnější pocit, doporučujeme vám koupit si je o celé číslo větší.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3], [4]

Rate this post