adidas LA Trainer

adidas LA Trainer


Zanalyzovali jsme 2404 uživatelských recenzí, 6 videopohledů a 2 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

12 důvodů, proč KUPOVAT adidas LA Trainer

 • Tenisky debutovaly již v roce 1984 a od té doby se řadí mezi nejoblíbenější modely značky adidas. Fanoušky zaujaly především revolučním systémem kolíků v patě, které slouží k odpružení. 
 • Většina uživatelů tenisky hodnotí jako pohodlné. Někteří dokonce udávají, že jsou to jedny z nejpohodlnějších bot, jaké kdy vyzkoušeli. Jeden uživatel napsal, že v nich bez problému může chodit celé hodiny.
 • Lidé si oblíbili elegantní retro design bot. Jak uvedl jeden recenzent, pokud chcete styl a pohodlí, s těmito teniskami dostanete obojí.
 • Pár lidí ve své recenzi zmínilo dobrou přilnavost podrážky.
 • Tenisky vypadají dobře s džínami, obout ale můžete i ke sportovnímu outfitu, uvádějí jejich majitelé.
 • Někteří recenzenti teniskám adidas LA Trainer zůstávají věrní už řadu let. Vítají, že se za tu dobu téměř nezměnily.
 • Kupující oceňují vysokou kvalitu použitého materiálu i dlouhou výdrž bot. Jeden recenzent je popsal jako nezničitelné.
 • Tenisky díky nízké váze na nohách téměř nepocítíte, udává pár lidí.
 • Podle názoru několika kupujících mají tyto sneakers přijatelnou cenovku.
 • Mezi přednosti adidas LA Trainer jejich nositelé řadí i to, že je mohou obout na téměř jakoukoli příležitost včetně dlouhých procházek, běhu nebo cvičení.
 • Několik recenzentů zmínilo, že lidé si těchto tenisek hodně všímají a chválí je.
 • Barvy naživo vypadají ještě lépe než na fotografiích, poznamenalo pár kupujících.

2 důvody, proč NEKUPOVAT adidas LA Trainer

 • Několik uživatelů si stěžuje, že jsou tenisky dost úzké. Někteří z nich proto do své recenze zahrnuli doporučení, aby si majitelé širších nohou obuv pořádně vyzkoušeli a případně sáhli po větší velikosti.
 • Hrstka kupujících uvádí, že vložka ve verzi z roku 2016 adidas LA Trainer OG není tak dobře tvarovaná jako v původním modelu.

Shrnutí

Nestárnoucí klasika, která se stala ikonou mezi volnočasovou obuví, to jsou tenisky adidas LA Trainer. Recenzenty uchvátil zejména jejich oldschoolový vzhled, pohodlnost i všestrannost. Na druhou stranu však někteří z nich upozornili na úzkou siluetu, která všem nemusí vyhovovat.

Pokud chcete tenisky s nadčasovým a neotřelým designem, vaší prioritou je vysoká odolnost nebo sháníte sportovní obuv skvěle vypadající s džínsy, tyto tenisky budou vašim požadavkům perfektně vyhovovat. Pokud ale máte širší chodidla nebo vás nezaujal systém kolíků v podrážce, adidas LA Trainer pro vás nemusí být těmi pravými.

Uživatelská hodnocení
 • 98%
  Amazon.co.uk - 98%
 • 92%
  Adidas.co.uk - 92%
 • 90%
  Footlocker.co.uk - 90%
 • 92%
  Google nákupy - 92%
 • 76%
  Office.co.uk - 76%
90%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 2404 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot adidas LA Trainer

V létě roku 1984 se v Los Angeles konaly 23. letní olympijské hry. Kvůli bojkotu ze strany Sovětského svazu na této olympiádě chyběla celá řada zemí včetně Československa. Pro svět tenisek je však důležitější, že u této příležitosti adidas představil svůj nový model LA Trainer.

Ten se vyznačoval prodyšným materiálem, lehkostí i flexibilitou. Zaujal ale zejména technologií Vario Shock Absorption – revolučním systémem kolíků v podrážce, které umožňují nastavit si tvrdost došlapu paty.

V době debutu těchto tenisek (rok 1984) adidas přestěhoval výrobu z Německa do Francie, což znamenalo stopku nápisu „Made in Western Germany“ (vyrobeno v Západním Německu) na jazyku bot. Již v roce 1989 dochází k dalšímu přesunu výroby, tentokrát do východní Evropy a Asie. V designu tenisek adidas LA Trainer zároveň s tím přibyl další prvek – do jednoho ze tří pruhů na boku bot byl přidán nápis „LA Trainer“.

V roce 2016 se adidas k populární siluetě bot LA Trainer vrátil a představil novou verzi adidas LA Trainer OG. Design bot zůstal stejný, nezměnila se ani oblíbenost tenisek u fanoušků.

Styl

Nenucený a nadčasový styl adidas LA Trainer se hodí ke každému outfitu. Nejlépe vypadají s klasickými džínami, bez obav je ale můžete kombinovat i s legínami či kraťasy.

Tenisky na českém trhu seženete v několika decentních barvách. Na první pohled vás upoutá spodní část boty, tedy vyjímatelné kolíky v podpatku obuvi a výrazně vroubkovaná podrážka. Svršek je zdoben třemi klasickými pruhy na boku a logem adidas na patě a jazyku.

Pohodlí a číslování

Lehký a kvalitní materiál vám zaručí komfortní nošení za každé situace. Tenisky adidas LA Trainer jsou tak vhodné i na delší túry, cestování nebo sport.

Číslování odpovídá, můžete proto sáhnout po své běžné velikosti. Boty jsou ale o něco užší než některé ostatní modely a nemusí proto vyhovovat osobám s širšími chodidly.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6]
 3. Jiné zdroje [1][2]

Rate this post