adidas NMD CS2

adidas NMD CS2


Zanalyzovali jsme 7022 uživatelských recenzí, 11 videopohledů a 2 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT adidas NMD CS2

 • Lidé na botách často oceňují pružný materiál, který se perfektně přizpůsobí tvaru nohy, a to i v případě, že máte širší chodidla.
 • Většina kupujících zmiňuje, že číslování bot odpovídá jejich běžně nošeným velikostem.
 • Majitelé často chválí, jak rychle a snadno se boty obouvají a zouvají.
 • Spousta lidí je nadšená z „boostové“ podrážky, která je měkká a pohodlná. Jeden z kupujících říká, že díky podrážce cítí energii při každém kroku.
 • Jednomu z vlastníků bot se líbí, že mu tenisky nedělají nohu zbytečně opticky větší.
 • Lidé na botách zbožňují jejich jednoduchý, moderní, a přitom nadčasový design. Spoustě z nich se líbí především proužky na vnitřní straně boty.
 • Několik milovníků sneakers, včetně tohoto videorecenzenta, oceňuje změny oproti původnímu modelu City Socks, a to hlavně vylepšenou podrážku.
 • Vysoké procento kupujících chválí nadprůměrný komfort při nošení. Mnozí z nich dokonce říkají, že se jedná o nejpohodlnější boty, které kdy měli, a že jsou boty skutečně spíše jako ponožky.
 • Několik kupujících je spokojených, že mohou boty nosit i bez ponožek.
 • Tenisky jsou velmi dobře prodyšné a noha se v nich „nepaří“, pochvaluje si pár spokojených majitelů.

5 důvodů, proč NEKUPOVAT adidas NMD CS2

 • Podle některých kupujících je materiál bot příliš tenký a začnou se v něm poměrně rychle tvořit díry.
 • Tenisky se hodí na nošení jen do teplého počasí, protože neudrží nohu v teple, tvrdí pár majitelů.
 • Řada fanoušků sneakers by ocenila větší výběr barevných variant tenisek.
 • Několik kritiků říká, že se boty snadno zašpiní a špína jde jen těžko vyčistit.
 • Pár uživatelů, včetně tohoto videorecenzenta, uvádí, že plastový blok na vnitřní straně boty je při chůzi tlačí do nohou.

Shrnutí

Tenisky adidas NMD CS2 patří do populární řady bot NMD. Lidé si je zamilovali pro jejich flexibilní svrchní materiál, pohodlné obouvání díky siluletě bez šněrování, a také pro vysoký komfort zajištěný především „boostovou“ podrážkou. Jako minus však někteří uvádějí, že materiál bot příliš nevydrží, a několik majitelů tlačí do chodidel plastový blok na vnitřní straně tenisek.

Pakliže vás už nebaví boty na zavazování nebo máte široká chodidla, pro která se vám tenisky špatně vybírají, mohly by být adidas NMD CS2 trefou do černého. Jestliže si však chcete pořídit boty z odolného materiálu do terénu nebo hledáte sneakers pro každé roční období, pak se raději poohlédněte jinde.

Uživatelská hodnocení
 • 96%
  Amazon.com - 96%
 • 91%
  Adidas.com - 91%
 • 89%
  Finishline.com - 89%
 • 93%
  Google nákupy - 93%
92%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 7022 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot adidas NMD CS2

Řada NMD, jejíž název je zkratkou slova nomád, byla světu představena poměrně nedávno – v roce 2015. Původní model je vlastně spojením tří tenisek z dřívějších kolekcí – Rising Star, Micropacer a Boston Super. Nejdříve byly boty k dostání ve velmi omezeném množství. Později se sice jejich počty navyšovaly, ale i přesto byly velmi brzy vyprodány.

Model adidas NMD CS2 si svůj debut odbyl v dubnu roku 2017, kdy navázal na model NMD CS1. Tvůrci se při jeho navrhování nechali inspirovat Japonskem, což se projevuje především ve svrchní části obuvi z Primeknitu. Oblast okolo kotníku má totiž připomínat kimono. Tenisky se díky svému průkopnickému a modernímu designu staly v oblasti streetové obuvi důležitým mezníkem.

Silueta boty se také stala předlohou pro kolaboraci adidas Originals Naked x Kith, mezinárodním obchodem se streetovými kousky. V rámci této spolupráce, která se do prodeje dostala už v březnu 2017, vznikly tenisky ve dvou colorways – pískové a růžové.

Styl

Tenisky adidas NMD CS2 se nesou v jednoduchém a moderním duchu. Zaujmou svou ponožkovou konstrukcí, Primeknitovým svrchním materiálem a také boostovou podrážkou pro maximální pohodlí a efektivní využití energie došlapu.

Pro svůj minimalistický vzhled se hodí k velké většině outfitů. Lidé je nejčastěji nosí k džínům a šortkám, ale doplní i každý sportovní či ležérní look.

Pohodlí a číslování

Díky konstrukci boty a technologickým vychytávkám jsou tenisky pro naprostou většinu kupujících velmi pohodlné, aniž by bylo třeba jim nechat čas na “rozchození”.

Při výběru velikosti se nemusíte bát sáhnout po té, kterou běžně nosíte. Podle majitelů se totiž právě díky Primeknitu tenisky dokáží dobře přizpůsobit tvaru nohy.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11]
 3. Jiné zdroje [1][2]

Rate this post