adidas Superstar Boost

adidas Superstar Boost


Zanalyzovali jsme 4110 uživatelských recenzí, 11 videopohledů a 4 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

9 důvodů, proč KUPOVAT adidas Superstar Boost

 • Lidé si často pochvalují, že jsou boty díky boostové podrážce ještě pohodlnější než klasické Superstar tenisky.
 • Mnoho kupujících miluje retro design bot s moderním šmrncem, který podle nich nikdy nevyjde z módy. Pár lidí navíc chválí, že na boční straně tenisek je vidět blok s boostovou technologií.
 • Vysoké procento majitelů oceňuje příznivou cenu bot, která je podle nich vzhledem ke kvalitě tenisek férová.
 • Pár vlastníků zmiňuje, že kůže použitá u kožené verze tenisek je velmi měkká a příjemná.
 • Jeden ze zákazníků e-shopu adidas.com je nadšený, že nebylo třeba boty nejdříve rozchodit, ale byly pohodlné ihned po vytažení z krabice.
 • Velké množství kupujících uvádí, že číslování bot odpovídá realitě a perfektně jim sedí běžně nošená velikost.
 • Tenisky mají na rozdíl od své původní verze tenčí a příjemnější jazyk, uvádí pár uživatelů.
 • Lidé často chválí propracované polstrování bot.
 • Řada uživatelů říká, že mohou boty spárovat téměř s jakýmkoliv kouskem ze svého šatníku a vypadat stylově.

5 důvodů, proč NEKUPOVAT adidas Superstar Boost

 • Někteří kupující by ocenili, kdyby bylo v nabídce více barevných variant tenisek.
 • Boostová podrážka nejde cítit tolik, jako u jiných typů tenisek adidas, uvádí pár kritiků včetně tohoto videorecenzenta.
 • Jeden z majitelů si stěžuje, že jsou boty příliš těžké.
 • Barva tenisek vypadá na obrázku jinak než ve skutečnosti, nelíbí se několika nespokojeným uživatelům.
 • Pár vlastníků upozorňuje, že špička boty je poněkud užší, což nemusí vyhovovat majitelům širších chodidel.

Shrnutí

Tenisky adidas Superstar Boost jsou vylepšenou obměnou jednoho z nejpopulárnějších modelů značky. Lidé si je oblíbili pro jejich pohodlí díky boostové podrážce, odpovídající cenu i vymakané polstrování. Jako minus však někteří vidí nedostatek barevných kombinací a příliš úzkou přední část tenisek.

Jestliže fandíte klasickým modelům a zároveň si rádi užíváte pohodlí nových technologií, pak jsou pro vás tyto boty jako stvořené. Pokud však chcete originální model, který jen tak někdo na ulici mít nebude, nebo toužíte po multifunkčních botách vhodných i na sport, pak se poohlédněte po jiných teniskách.

Uživatelská hodnocení
 • 86%
  Adidas.co.uk - 86%
 • 90%
  Adidas.at - 90%
 • 92%
  Finishline.com - 92%
 • 90%
  Google nákupy - 90%
90%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 4110 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot adidas Superstar Boost

Když tvůrci v roce 1969 vypustili boty adidas Superstar do světa, nejspíš netušili, že i o padesát let později budou tenisky stále na vrcholu popularity. Tato původně basketbalová obuv je vlastně „low-top“ verzí modelu Pro Model.

Po počátečním boomu začala kolem roku 1986 jejich oblíbenost pomalu klesat. Menší úpadek však neměl dlouhého trvání, protože je ještě v 80. letech vrátila na scénu hip-hopová skupina Run-D.M.C. Ta botám věnovala písničku „My Adidas“ a spustila tak šílenství jménem Superstar. To v 90. letech ještě podpořila skateboardová legenda Mark Gonzales, který s adidasem navázal spolupráci a zárověň odstartoval adidas Superstar 80s - tenisky se tak dostaly k dalšímu okruhu fanoušků.

I dnes jsou boty stále hitem, a to i mezi mladými lidmi. Svědčí o tom i mnoho nejrůznějších obměn tenisek, mezi které patří i adidas Superstar Boost. Tato varianta byla představena v únoru 2017 a od svého originálu se svým vzhledem příliš neliší. Vylepšená však je o boostovou technologii v podrážce, která je nejen cítit, ale můžete ji vidět i navenek na boku boty a na spodní straně podrážky.

Styl

Tenisky adidas Superstar Boost mají stejnou siluetou, jako jejich původní model. Typický je pro ně nízký profil, zpevněná špička boty s drážkami nazývaná „shell toe“ a nezbytné tři pruhy po stranách. Navíc je zde boostová podrážka pro větší pohodlí. Technologii můžete vidět skrze podrážku i na vnitřní straně boty.

Boty mají oblíbený klasický vzhled, který patrně nebudete mít problém sladit se svým šatníkem, jak potvrzuje řada jejich majitelů. Tenisky se dají obouvat jak do práce, tak i na běžné volnočasové nošení do města.

Pohodlí a číslování

Co se týče pohodlí, můžete zde oproti originálnímu modelu Superstar očekávat o něco větší komfort díky boostové podrážce. Jak ale zmiňují někteří kupující, není to nikterak výrazná změna.

V tomto případě vám můžeme s klidem doporučit sáhnout po své běžně nošené velikosti bot, která vyhovuje většině vlastníků tenisek.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3], [4]

Rate this post