adidas Tubular Invader Strap

adidas Tubular Invader Strap


Zanalyzovali jsme 1656 uživatelských recenzí, 12 videopohledů a 3 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT adidas Tubular Invader Strap

 • Lidé často oceňují neotřelý a čistý design boty. Jeden ze zákazníků na amazon.com říká, že boty vypadají jako z budoucnosti.
 • Ačkoliv tak tenisky na první pohled nevypadají, ve skutečnosti jsou velmi lehké, uvádí řada recenzujících.
 • Jeden z majitelů bot je nadšený, že díky velkým páskám nemusí u tenisek vůbec používat tkaničky.
 • Několik lidí v komentářích oceňuje, že boty udrží nohy v teple i v chladném počasí.
 • Velká část kupujících si chválí vzhledem k jejich kvalitě příznivou cenu bot.
 • Tenisky mají výborné polstrování, díky kterému jsou neuvěřitelně pohodlné, shoduje se velké procento lidí v recenzích.
 • Někteří lidé si libují, že bota na noze vypadá božsky. Podle tohoto videorecenzenta vypadají tenisky daleko lépe na noze než vystavené na polici v obchodě.
 • Pár recenzujících si pochvaluje, že boty připomínají model Yeezy 750, který si nemohou dovolit.
 • Jeden z kupujících si na teniskách chválí propracovanost detailů, jako jsou pásky na zadní straně nebo záhyby na kotníkové části.
 • Boty mají dobrý systém odvětrávání a noha se v nich nepotí, líbí se několika majitelům.

5 důvodů, proč NEKUPOVAT adidas Tubular Invader Strap

 • Mnoha kupujícím na internetu byly boty příliš malé a museli je vyměnit za tenisky o půl nebo i o celé číslo větší.
 • Pár majitelům bot se zdá, že tkaničky bot jsou příliš dlouhé.
 • Kvůli semišovému materiálu se boty rychle zašpiní a špatně čistí, uvádí někteří z kritiků.
 • Lidé často zmiňují, že chvíli trvá boty rozchodit.
 • Autor této videorecenze říká, že jsou tenisky jen spojením jiných designů bot a není na nich tak nic originálního.  

Shrnutí

Tenisky adidas Tubular Invader Strap v sobě spojují dvě oblíbené řady značky – Invader a Tubular. Lidé si je oblíbili pro jejich futuristický design podobný modelu Yeezy 750, vysoké pohodlí díky propracovanému polstrování a férovou cenu. Mezi negativy někteří zmiňují nepraktičnost materiálu a posunuté číslování.

Boty pro vás budou dobrou volbou, pokud oceňujete moderní vzhled nebo obdivujete právě model Yeezy 750, ale je pro vás příliš drahý. Jestliže však hledáte boty na sport nebo praktické tenisky do každého počasí, určitě se pro vás najdou vhodnější tenisky.

Uživatelská hodnocení
 • 78%
  Amazon.com - 78%
 • 89%
  Finishline.com - 89%
 • 90%
  Footlocker.com - 90%
 • 90%
  Google nákupy - 90%
 • 94%
  Adidas.co.uk - 94%
88%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 1656 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot adidas Tubular Invader Strap

Řada adidas Tubular byla vytvořena už v 80. letech a byla původně určena pro basketbalové hráče. Na svou dobu však byla příliš pokroková a z archivu nevydaných bot ji Nic Galway, jeden z hlavních designérů značky, vytáhl až v roce 2014. Díky novodobým technologiím tak mohla vzniknout bota s typickou podrážkou inspirovanou pneumatikami, kterou známe dnes.

Ve stejné době, tedy v 80. letech, se na výsluní slávy vyhříval i model The Invader. Byl určen také pro hráče basketbalu a ve své době patřil k nejlepším teniskám vůbec. Boty však nedokázaly udržet krok s dobou a měnícími se požadavky zákazníků.

Klasická verze bot The Invader byla přepracovaná, přidala se technologie Tubular a v červenci roku 2016 se tak na pulty obchodů dostaly tenisky s názvem adidas Tubular Invader Strap. Pozornost a popularitu si získaly jak mixem moderního vzhledu s nádechem „osmdesátek“, tak i podobností s modelem Yeezy 750.

Styl

Moderní a zároveň nadčasový design je tím, co na kotníkových botách adidas Tubular Invader Strap zaujme na první pohled. Hlavními materiály je zde kombinace semiše a kůže. V přední části tenisky najdeme silnější pásku na suchý zip, která z velké části překrývá šněrování a má za úkol ještě pevněji držet nohu při pohybu. Podrážka je gumová a svou vyhloubenou částí uprostřed odkazuje na modely Tubular. Logo a nápis adidas najdeme jak na jazyku tenisek, tak i na podrážce a pásku na zadní straně.

Tenisky svým vzhledem ladí téměř s každým ležérním outfitem a budou dobře vypadat s riflemi i šortkami. Řada Tubular nabízí i jiné modely jako třeba: adidas Tubular Doom Sock Primeknit, adidas Tubular Doom a adidas Tubular Shadow.

Pohodlí a číslování

Většina majitelů bot se shoduje, že jakmile tenisky po pár dnech „prošlápnete“, stanou se z nich opravdu pohodlné kousky. Svůj podíl na tom má kvalitní polstrování i lehká konstrukce.

Při výběru velikostí radíme sáhnout po botách o něco větších, než které běžně obouváte, a to alespoň o půl čísla. V případě, že máte širší nohu nebo chcete mít více volnosti, můžete jít výš klidně o celé číslo.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11], [12]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3]

Rate this post