adidas Ultra Boost Uncaged

adidas Ultra Boost Uncaged


Zanalyzovali jsme 3656 uživatelských recenzí, 17 videopohledů a 11 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

9 důvodů, proč KUPOVAT adidas Ultra Boost Uncaged

 • Sportovně založení kupující vyzdvihují všestrannost tenisek. Lze v ní nejen běhat, ale i cvičit ve fitku nebo jezdit na kole.
 • Lidem se na obuvi líbí všitá ponožka. Zprvu nezvyklý pocit kolem kotníků si brzy oblíbili a popisují jej jako netradiční zážitek.
 • Většině uživatelů padnou tenisky v jejich běžné velikosti.
 • Nejen v této recenzi chválí dobrou energickou návratnost s každým krokem.
 • Majitelé velmi kladně hodnotí boostovou technologii. “Mám pocit, že chodím po polštářích,” tvrdí jeden sneakerhead.
 • Tenisky jsou prodyšné jak díky materiálu, tak díky odvětrávacím dírkám, shoduje se řada kupujících.
 • Někteří uživatelé doporučují tyhle boty na celodenní nošení. Na konci dne vás nebudou bolet chodidla a nohy se budou cítit odpočatě.
 • Boty padnou téměř ke kterémukoli sportovnímu outfitu a také k džínům, vyzdvihují někteří.
 • Uncaged verzi těhle tenisek si zamilovali například zpěvák Justin Bieber, herečka Olivia Wilde či fotbalový záložník David Beckham.

8 důvodů, proč NEKUPOVAT adidas Ultra Boost Uncaged

 • Někteří recenzenti si stěžují na špatně vyřešenou podrážku. Mezipodešev pod ní je obnažená a tak se velmi snadno opotřebuje.
 • Pár lidí hodnotí cenu tenisek jako zbytečně přemrštěnou.
 • Nejen podle totoho videorecenzenta je bota poměrně těžká na to, že má být primárně běžecká.
 • Několik lidí kritizuje, jak špatně se obuv čistí. Konkrétně bílá boostová mezipodešev a mezery v podrážce.
 • Někteří kritici mají problém s pánskou verzí tenisek, údajně jsou v primeknit materiálu třpytky, které nejsou z fotografií zjevné.
 • Obuv je nutné nazouvat oběma rukama a nejlépe i s pomocí lžíce, vadí pár kritikům.
 • Vložka do bot je tenká a při každodenním nošení bot se velmi brzy ošoupe, tvrdí několik recenzentů.
 • Několik lidí si stěžuje na to, že je bota tlačí do palce.

Shrnutí

Tyhle tenisky jsou příjemným poměrem mezi sportem a lifestylem. Téměř všechny oslovila všestrannost tenisek od sportovních po volnočasové aktivity. Běžci si pochvalují dobrou energickou návratnost i technologii boost, zatímco běžní uživatelé oceňují design bot a možnost párovat je s mnoha kousky ve svém šatníku. Naopak největší kritika padla na mřížkovanou podrážku, která nechrání boostovou mezipodešev proti opotřebení. Další problém shledávají v čištění bot a vyšší váze tenisky.

Pokud máte v hledáčku komfortní (nejen) běžeckou obuv, kombinující staré a nové technologie od adidasu, jistě vás tenhle model potěší. Jestliže hledáte levnější tenisky, které budou snadné na údržbu a současně vám nic neříká příběh, ukrytý za tímto modelem, pak pro vás tyhle boty nebudou to pravé ořechové.

Uživatelská hodnocení
 • 94%
  Amazon.com - 94%
 • 93%
  Adidas.com - 93%
 • 93%
  Finishline.com - 93%
 • 94%
  Google nákupy - 94%
 • 88%
  Nicershoes.com - 88%
92%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 3656 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot adidas Ultra Boost Uncaged

adidas ohlásil v roce 2013 příchod nové technologie s velkým nadšením. Dal jí jméno Boost a první model, který se jí mohl pyšnit byl Pure Boost. Lidem ale moc nedocházelo, čím je tahle technologie výjimečná a nevěnovali jí moc pozornosti. Situace se změnila až s příchodem dalšího “boostího” modelu. Jeho osud s jistotou ovlivnil designér Jerry Lorenzo. Ještě před oficiálním vydáním obul Ultra Boosty na New York Fashion Week, tam si je zamiloval Kanye West a začal je nosit také.

West si nechal na své vystoupení na Billboard Music Awards zhotovit celobílou verzi. V té ho zachytil jeden z šikovných fotografů a to zrovna v momentu, kdy to vypadá jako když rapper levituje nad zemí. Tahle fotografie zaplavila internet a adidas jí použil na svou kampaň. Ultra Boosty se doslova přes noc staly slavné a během několika dní byly beznadějně vyprodané po celém světě.

Hypebeasti a trendsetteři si s teniskami začali různě pohrávat a přizpůsobovat. Například jim sundali nelíbivé plastové části, lemující tkaničky. Nosili je tzv. slip on nebo tkaničky zase vraceli. Téhle vychytávky se chytil magazín HypeBeast a ve spolupráci s adidasem udělal oficiální Uncaged verzi, s tkaničkami i bez nich. Není nutno dodávat, že cena tohoto modelu se vyšplhala závratně vysoko.

Styl

Minimalistický design - tím se může pyšnit adidas Ultra Boost Uncaged. Tahle běžecko-lifestylová obuv upoutá hned několika detaily. Například ponožkovým materiálem kolem kotníků, plastovým zpevněním kolem paty s textem “ultra boost” nebo také třemi adidas pruhy netradičně umístěnými na vnější straně špičky. Od původního modelu se tahle verze liší absencí postranních plastových panelů a jazyka.

K džínům nebo legínám, k sukním nebo k šatům. Nezáleží na tom, k čemu tyhle tenisky obujete. Vždy s nimi dosáhnete originálního a decentně sportovního looku. Na pultech obchodů je najdete v mnoha barevných provedeních. Někteří je, s odkazem na historii Ultra Boostů, nosí bez tkaniček ve stylu slip on bot

Pohodlí a číslování

Přestože je Uncaged verze těhle tenisek spíše lifestylovou záležitostí, adidas nezapomněl na jejich původní účel. Proto oplývají vlastnostmi a funkcemi, díky nimž jsou skvělou volbou pro běžce a další sportovní nadšence. Materiály jsou navíc poměrně vzdušné a mřížkovaná podrážka má velmi dobrou přilnavost.

Obuv vám bude dobře padnout ve vaší běžné velikosti. Je designována tak, aby byla v určitých místech těsnější. Pokud dáváte přednost celkově volnějším teniskám, zvolte o půl čísla větší velikost. V opačném případě zůstaňte věrni svému číslu.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11], [12], [13], [14][15][16][17]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11]

Rate this post