Jordan Spizike

Jordan Spizike


Zanalyzovali jsme 1110 uživatelských recenzí, 13 videopohledů a 4 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

11 důvodů, proč KUPOVAT Jordan Spizike

 • Kupující často chválí povedený design bot a především cool barevné kombinace. Podle některých vypadají tenisky také ve skutečnosti ještě lépe než na obrázku.
 • Velká část uživatelů je spokojená, že jim boty v jejich běžně nošené velikosti perfektně padnou.
 • Lidé si často chválí, že jsou boty neuvěřitelně pohodlné. Jeden z nich dokonce píše, že ačkoliv má plochá a široká chodidla, tyto mu naprosto vyhovují.
 • Mnoho majitelů bot si chválí, že mohou boty obout ke spoustě oblečení, které mají ve skříni. Nosí tenisky k džínům a svetrům a jeden z nich říká, že dokáží každý outfit oživit.
 • Ačkoliv se jedná primárně o lifestylové boty, někteří v nich rádi hrají basketbal a další sporty.
 • Tenisky mají své fanoušky i ve světě celebrit. Obouvá je třeba zpěvák Chris Brown, herec Mark Wahlberg nebo rapper Kanye West.
 • Lidé si pochvalují, že jsou boty vyrobené ze skvělého materiálu, který se hodí i na léto a brání přehřívání nohou.
 • Někteří lidé jsou z bot tak nadšení, že si je kupují stále dokola a pár z nich uvádí, že si je budou kupovat tak dlouho, dokud se budou vyrábět.
 • Jeden z majitelů je nadšený z podrážky boty. Říká, že vypadá, jako by byla vyrobená z paměťové pěny, a připadá si v ní, jako by létal.
 • Tenisky mají výbornou oporu kotníku, líbí se řadě uživatelů.
 • Tento videorecenzent vidí jako výhodu boty to, že má vnitřní ortopedickou vložku pro vyšší komfort.

4 důvody, proč NEKUPOVAT Jordan Spizike

 • Pár kupujících zmiňuje, že je trochu těžší boty obout a nelíbí se jim, že přitom musí rozvazovat tkaničky.
 • Chvíli trvá, než boty rozchodíte, a do té doby jsou trochu tvrdé, upozorňuje několik uživatelů.
 • Někteří majitelé říkají, že se jim rychle začal ničit svrchní materiál bot a tenisky mnoho nevydrží.
 • Při nošení se neustále rozvazují tkaničky, stěžuje si jeden z kritiků.

Shrnutí

Tenisky Jordan Spizike jsou spojením různých prvků převzatých z dalších bot této značky. Lidé je zbožňují pro jejich moderní design, vysoký komfort a mnozí chválí i propracovanou oporu kotníku. Někteří majitelé však upozorňují na to, že materiál bot není úplně nejodolnější a podle několika kritiků je ze začátku těžší boty do pohodlí rozchodit.

Jestliže hledáte výrazné tenisky, které se stanou dominantou vašeho outfitu a fandíte kotníkové siluetě, pak jste u Jordan Spizike na správné adrese. Pokud jsou však ve vašem hledáčku boty stvořené na běhání nebo dáváte přednost minimalistickému vzhledu tenisek, pak pro vás nejvhodnější volbou nejspíš nebudou.

Uživatelská hodnocení
 • 80%
  Amazon.com - 80%
 • 94%
  Finishline.com - 94%
 • 90%
  Google nákupy - 90%
 • 92%
  Footaction.com - 92%
89%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 1110 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Jordan Spizike

Tenisky Jordan Spizike vznikly v roce 2006 jako oslava přátelství Michaela Jordana a filmového režiséra a herce Spika Lee. Právě on se objevil jako hlavní postava v reklamách na boty Jordan v 80. a 90. letech a výrazně se tak podepsal pod jejich úspěchem.

Jordan Spizike jsou doslova mixem nejrůznějších prvků populárních modelů bot Jordan. Hlavní silueta je převzatá z Air Jordan V, podrážka a vzor využitý na detailech boty pochází z Air Jordan III. Na bocích tenisek je patrná inspirace Air Jordan IV a jazyk a šněrování se zase nechaly inspirovat modelem VI.

Původně se boty objevily v omezeném množství 4 032 kusů. Reakce na jejich příchod byly trochu rozporuplné právě proto, že byly víceméně hybridem oblíbených modelů značky. V roce 2007 však tvůrci představili další barevné varianty, přidali více kusů a zároveň zařadili i dámskou linii. O dva roky později přibyla jejich “zimní” verze, další modely pak následovaly ve spojení s výročním značky v roce 2010.

Styl

Tenisky Jordan Spizike svým vzhledem dokáží přilákat pozornost. Upoutají kotníkovou siluetou, zajímavými prvky u šněrování a také kombinací a vrstvením různých materiálů po celé svrchní části boty. K dostání jsou v nejrůznějších méně či více výrazných barevných variantách.

Právě pro svou nepřehlédnutelnost se boty stávají tím, co na outfitu upoutá nejvíce. Přesto je podle kupujících snadné boty s šatníkem sladit a s oblibou je nosí především k džínům.

Pohodlí a číslování

Je třeba nechat teniskám trochu času, než je rozchodíte, ale poté je většina kupujících označuje za velmi pohodlné.

V tomto případě vám s klidem můžeme doporučit zvolit vámi běžně nošenou velikost, která by vám podle zkušeností ostatních kupujících měla padnout bez problému.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11], [12], [13]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3]

Rate this post