Nike Air Max 2017

Nike Air Max 2017


Zanalyzovali jsme 664 uživatelských recenzí, 8 videopohledů a 6 dalších zdrojů, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

9 důvodů, proč KUPOVAT Nike Air Max 2017

 • Několik fanoušků sneakers uvádí, že se jedná o vůbec nejpohodlnější Air Maxy z celé řady.
 • Přestože se jedná primárně o lifestylovou obuv, lidé si ji často pochvalují i jako skvělou obuv na běh.
 • Kupující jsou nadšeni z prodyšnosti bot a říkají, že díky tomu se jim noha nepřehřívá ani při sportu nebo v horkém počasí a může pohodlně dýchat.
 • Mnoho majitelů bot je nadšených z jejich stylového designu, který ladí s většinou ležérních outfitů.
 • Vysoké procento kupujících vyzdvihuje velmi dobré polstrování bot, což jim vyhovuje především při kontaktu s tvrdými povrchy.
 • Boty zajišťují perfektní balanc, stabilitu a kontrolu nad každým krokem, pochvaluje si jeden z majitelů tenisek.
 • Pár kupujících ve svých recenzích uvádí, že v teniskách vydrží i celý den v náročném zaměstnání, aniž by je po směně bolely nohy.
 • Lidé často oceňují decentní a povedené barevné kombinace, v nichž se tenisky nabízejí.
 • Někteří si boty zamilovali i proto, že skvěle drží nohu. Podle jednoho recenzenta je jeho noha při každém kroku příjemně „uzamčena“.

7 důvodů, proč NEKUPOVAT Nike Air Max 2017

 • Několik nespokojených zákazníků si stěžovalo na špatnou kvalitu podrážky, která se ochodí už po pár měsících nošení. Někteří z nich dokonce píší, že jim brzy praskla vzduchová bublina.
 • Pár lidí zmínilo, že jsou boty po stranách velmi úzké a nejsou tak vhodné pro lidi s širším chodidlem.
 • Podle několika kritiků mají boty posunuté číslování a běžně nošené velikosti jsou lidem malé. Kupující tak radí pořídit si raději o půl, nebo rovnou o celé číslo větší boty.
 • Některým uživatelům se nelíbí, že je jazyk boty spojen s postranními částmi a tlačí tak na nárt nohy.
 • Jeden z majitelů uvádí, že boty vydávají při každém kroku nesnesitelné zvuky.
 • Cena bot je vzhledem k jejich kvalitě přemrštěná, myslí si několik recenzujících.
 • Tenisky jsou podle některých majitelů, včetně tohoto videorecenzenta, poněkud těžké.

Shrnutí

Tenisky Nike Air Max 2017 patří k nejnovějším přírůstkům oblíbené řady Air Maxů. Lidé je zbožňují pro jejich vychytaný design, příjemné polstrování a vysoký komfort umožňující i celodenní nošení. Kritici však zmiňují, že se boty rychle ochodí a navíc mají vysokou cenu, která neodpovídá kvalitě zpracování.

Jestliže chcete do svého botníku přidat pohodlné tenisky, které budou na noze skvěle vypadat, nebo patříte k fanouškům této populární řady, pak by Nike Air Max 2017 mohly být správnou volbou. Pokud ale hledáte boty na sport nebo trváte na tom, aby vám dělaly společnost dlouhá léta, pak raději hledejte dál.

Uživatelská hodnocení
 • 80%
  Amazon.com - 80%
 • 60%
  Nike.com - 60%
 • 78%
  Finishline.com - 78%
 • 78%
  Footlocker.com - 78%
 • 82%
  Google nákupy - 82%
76%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 664 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Nike Air Max 2017

Tenisky Nike Air Max 2017 patří, jak je z názvu více než zřejmé, do slavné rodiny bot Air Max. Za její vznik můžeme poděkovat jednomu z nejvýznamnějších designérů značky Tinkeru Hatfieldovi. Při návštěvě Paříže jej uchvátila stavba Centre Pompidou a vnukla mu myšlenku stvořit botu, která svou technologii v podrážce nebude skrývat, ale naopak ji vystaví na odiv.  

Technologie Air Max přitom nebyla nová a vznikla ještě o pár let dříve než první Air Maxy, ale až do roku 1987 byla skrytá za vrstvou pěny a gumy. Moment, kdy se tvůrci rozhodli ji neschovávat, byl v mnoha ohledech přelomový. Lidé najednou dostali šanci nejen věřit slibům tvůrců tenisek, ale vidět fungování technologie na vlastní oči.

V následujících letech pak vzhledem k vysoké popularitě bot začaly vznikat další a další modely, které se zapsaly do historie - Nike Air Max 90, Nike Air Max 360 nebo právě Nike Air Max 2017. Nejvýraznější změnou oproti původní verzi je zde odstranění technologie Nike Flywire, která za pomoci strategicky rozmístěných vláken poskytuje oporu tam, kde je potřeba. Změnil se i způsob zavazování, který se dočkal tradičnějšího zpracování.

Styl

Tenisky Nike Air Max 2017 mají jednoduchý design, v němž je dominantní gumová podrážka Air Max. Svrchní materiál je lehký a prodyšný a hodí se i do teplého počasí. Boty mají na bocích ikonickou „fajfku“, která je umístěná i na podrážce. Na boční straně podrážky najdeme nápis „Air Max“ a na jazyku nechybí název značky.

Boty se svou jednoduchostí hodí k celé řadě především ležérních, každodenních outfitů a využijete je ke svým oblíbeným džínům i sportovnějšímu oblečení.

Pohodlí a číslování

Především díky použité Air-Sole technologii a velkému důrazu na polstrování jsou boty pro vysoké procento kupujících velmi povedené, a to i na celodenní nošení. Při výběru velikosti se nebojte jít alespoň o půl čísla výš. Pokud máte rádi větší volnost nohy, pak doporučujeme pořídit si boty klidně i o číslo větší. 

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3], [4], [5], [6]

Rate this post