Nike Air Max Jewell

Nike Air Max Jewell


Zanalyzovali jsme 120 uživatelských recenzí, 2 videopohledy a 1 další zdroj, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT Nike Air Max Jewell

 • Několik recenzentů chválí tloušťku jazyka. Díky tomu, že je znatelně tenký, nedře do chodidla jako některá běžecká obuv, říkají.
 • Tenisky můžete nosit téměř s čímkoli a vždy to bude vypadat skvěle, shodují se majitelé.
 • Podle většiny není s číslováním problém a můžete se bez obav rozhodnout pro svou běžnou velikost.
 • Kupující chválí paměťovou vložku uvnitř boty, díky níž je chůze velmi pohodlná.
 • Tenisky jsou vhodné na celodenní nošení, shodují se jejich majitelé.
 • Air Max Jewell je velmi vzdušná obuv, nikdy se vám v nich nezpotí nohy, tvrdí většina.
 • Boty zalichotí vašim nohám. Několik kupujících s širšími chodidly říká, že noha v těchto botách vypadá opticky menší.
 • Obuv je velmi snadné vyčistit, oceňují uživatelé.
 • Mnoho kupujících se velmi kladně vyjádřilo o ceně obuvi. Shodují se, že jsou cenově přijatelné a přitom skvěle slouží.
 • Lidé velmi chválí design obuvi, konkrétně dostupné barevné varianty a ležérní styl.

2 důvody, proč NEKUPOVAT Nike Air Max Jewell

 • Boty jsou velmi tvrdé a trvá dlouho, než je rozchodíte, vadí některým kritikům.
 • Tlumící vrstva v přední části obuvi je podle některých kupujících těžká, což je velmi znát hlavně při běhání. Podobně to vidí i tato videorecenzentka.

Shrnutí

Nike Air Max Jewell je sice nováčkem, o kterém se ještě moc neví. Přesto ji už teď lidé považují za solidní běžeckou obuv pro ženy. Lidé chválí jak její cenu, tak vysoký komfort díky paměťové vložce uvnitř obuvi a možnost obout boty téměř k čemukoli. Přesto je podle mnoha lidí obuv těžší rozchodit stejně jako zvkynout si na těžší tlumící vrstvu, která snižuje běžecký zážitek.

Jestliže hledáte cenově dostupnou běžeckou obuv, která je vzdušná a na noze krásně vypadá, pak jsou Air Max Jewell jasná volba. Pokud je pro vás prioritou, aby byly tenisky lehké jako pírko a neměli jste moc práce s jejich rozchozením, doporučíme vám porozhlédnout se jinde.

Uživatelská hodnocení
 • 78%
  Amazon.com - 78%
 • 85%
  Finishline.com - 85%
 • 98%
  Office.co.uk - 98%
 • 96%
  Google nákupy - 96%
89%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 120 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Nike Air Max Jewell

Těmto botám předchází bohatá historie a řada důležitých milníků. Tím prvním byl rok 1978 - Nike představuje Air-Sole, jednu z nejvíce průlomových technologií v oblasti výroby obuvi. Mnoho lidí ji označuje za inovativní a přelomovou. O devět let později se její tvůrce Tinker Hatfield rozhodne vzduchovou kapsli odkrýt a opatří boty transparentním okénkem.

Inspiraci nachází v architektuře kulturního centra Pompidou. Jako první se tímto vylepšením může pyšnit model Air Max 1, který si tímto krokem získává srdce mnoha sneakerheads. Od té doby zdobí toto transparentní okénko každou tenisku z rodiny Air Max.

Není tomu jinak ani v případě dámské běžecké obuvi Air Max Jewel, která byla světu představena v březnu 2017 v rámci Air Max Day. Značka se viditelně inspirovala původními Air Max Plus, což botám samozřejmě přidalo na výjimečnosti. Jewel si získal pozornost elegantním vzhledem, které tvoří jednodílná síťovina s náznaky kůže a syntetiky.

Oproti jiným Air Maxům jsou boty designově více přizpůsobeny ženskému pohlaví, tedy elegantnější a uhlazenější. Nejeden teniskový nadšenec je velmi zvědavý, co přinesou budoucí verze tohoto modelu. První náznaky budoucího směřování se objevily už po měsíci, v dubnu 2017 vyšly Air Max Jewell Tortoise Shell Pack. Nike na nich udělal několik změn včetně těch designových.

Styl

Boty jsou určeny primárně na běhání, čemuž odpovídá i jejich design, tj. klasický sportovní střih, zvednutá špička a prakticky zvolený svrchní materiál. Ten tvoří jednodílná síťovina se syntetickou patou. Výrazná je také středně vysoká podrážka, kterou zdobí dobře známé transparentní okénko. Ikonická fajfka na botě je vyšívaná a zajímavé je také orámované šněrování.

Ať už je obuje aktivní běžec nebo stylař, mají co nabídnout nejen sportovcům. Potřebujete-li svému outfitu vdechnout sportovní look, s těmito botami to bude hračka. Krásně ladí jak se sportovním oblečením, tak s džíny, a dokonce i sukní.

Pohodlí a číslování

Air Max Jewel jsou vybaveny vším, co každý běžec ženského pohlaví potřebuje k tomu, aby si užil pohyb na maximum. Jednotka air-sole se stará o pohodlné došlápnutí a tlumí nepříjemné nárazy, zatímco si paměťová vložka v botách pamatuje tvar chodidla svého majitele a tím pádem činí každé další užívání bot pohodlnějším.

Číslování bot je bezproblémové, takže se můžete rozhodnout pro svou velikost bez jakýchkoli obav. Pokud však plánujete v botách nosit ponožky nebo vám občas otékají nohy, půl čísla navíc nikdy neuškodí.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3]
 2. Videopohledy [1][2]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post