Nike Air Max Thea

Nike Air Max Thea


Zanalyzovali jsme 1144 uživatelských recenzí, 6 videopohledů a 1 další zdroj, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT Nike Air Max Thea

 • Recenzentky si oblíbily elegantní siluetu bot. Jedna kupující uvedla, že tenisky na nohách vypadají sexy.
 • Boty se hodí ke každému outfitu. Kupujícím se líbí, že je mohou nosit s džínami, šaty, ale i sportovním oblečením.
 • Tenisky jsou dostupné v několika barevných odstínech. Na českém trhu je seženete i ve verzi Flyknit, což je úplet, který má obuvi zaručovat ještě větší lehkost a prodyšnost.
 • Většina žen Nike Air Max Thea považuje za lifestylové tenisky vhodné do ulic, pár recenzentek je ale využívá pro více aktivit včetně sportu a cestování. Jedna kupující ve své recenzi poznamenala, že je obouvá vždy, když chce jít po práci rovnou cvičit.
 • Tenisky jsou příjemně prodyšné i v létě, zmínila jedna recenzentka.
 • Boty jsou módním trendem, což jako důvod k nákupu udalo několik uživatelek.
 • Nike Air Max Thea nejsou náchylné ke špíně a snadno se čistí, uvádějí jejich majitelky.
 • Několik žen vyzdvihlo lehkost tenisek.
 • Sneakers přitahují pohledy a jejich nositelky prý často slýchávají komplimenty.
 • Nike Air Max Thea má ve svém botníku i řada celebrit. Oblíbily si je například dvě členky klanu sester Kardashianových Kendall a Kylie, jedna z nejlépe oblékaných žen světa Olivia Palermo nebo modelka Hailey Baldwin.

6 důvodů, proč NEKUPOVAT Nike Air Max Thea

 • Tenisky jsou podle jejich majitelek hodně úzké. Doporučují proto pořídit si je ve velikosti větší o půl až jedno číslo (US číslování).
 • Několik kupujících není spokojeno s kvalitou použitého materiálu. Rychle se protrhá zejména pata.
 • Kousek plastu v oblasti paty nohy nepříjemně dře, což někdy způsobuje puchýře, stěžují si mnohé uživatelky.
 • Jedna videorecenzentka upozorňuje, že pro majitelky širších nohou tyto boty nemusí být dostatečně pohodlné. I ve větší velikosti jsou prý až příliš úzké a hůře se obouvají.
 • Podle názoru některých žen Nike Air Max Thea nejsou vhodné pro déle trvající procházky nebo běhy.
 • Jedna uživatelka uvedla, že se jazyk bot při chůzi posouvá na stranu.

Shrnutí

Tvůrci tenisek Nike Air Max Thea mysleli na ženy a slavnou kolekci Air Maxů doplnili o boty pro ně určené. Uživatelky si tyto tenisky oblíbily zejména pro jejich jemný vzhled, designově prostou siluetu a snadnou kombinovatelnost s oblečením. Některé ale upozorňují na nesedící číslování i horší kvalitu bot, která je příčinou bolestivých puchýřů a odřenin.

Pokud chcete nosit obuv velice oblíbenou mezi celebritami nebo hledáte elegantní boty přitahující pohledy, tyto tenisky pro vás mohou být správnou volbou. Pokud však od svých tenisek vyžadujete vysokou odolnost, plánujete je využívat na cestování či delší procházky nebo máte širší nohu, Nike Air Max Thea nejspíš nebudou těmi pravými.

Uživatelská hodnocení
 • 76%
  Amazon.com - 76%
 • 46%
  Nike.com - 46%
 • 75%
  Finishline.com - 75%
 • 82%
  Footlocker.com - 82%
 • 93%
  Influenster.com - 93%
74%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 1144 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Nike Air Max Thea

Nike Air Max Thea debutovaly v roce 2014. Jejich design je inspirován legendárními Air Max 1 z roku 1987.

Air Max 1 byly první tenisky, u kterých byla viditelná vzduchová bublina v oblasti paty, tzv. Air Sole. Pochází z rukou slavného designéra Tinkera Hatfielda, který se při tvorbě jejich designu inspiroval inovativním a zároveň kontroverzním centrem Pompidou v Paříži. Zajímavostí je, že Hatfieldův návrh byl vedením značky Nike původně odmítnut. Nakonec byl ale model na trh uveden a stal se ikonickým právě díky své jedinečnosti a originalitě.

Následovalo několik dalších modelů Air Max, jedním z nich jsou i Nike Air Max Thea.

Styl Thea je jemnější, štíhlejší silueta bot je přizpůsobena ženským nohám. Tyto tenisky se ihned staly velmi populární jak mezi fanoušky, tak mezi celebritami (zejména modelkami). Jejich název na Googlu patřil mezi teniskami k těm nejvyhledávanějším. Nike proto později představil i mužskou verzi – Air Max Tavas.

Styl

Tenisky Nike Air Max Thea jsou dostupné v různých barevných provedeních. Díky jejich minimalistickému designu je můžete kombinovat s jakýmkoli kouskem. Jak ukazuje Kylie Jenner, nemusíte se bát vzít si k nim ani elegantnější šaty nebo sukni.

Tenisky Nike Air Max Thea v nízkoprofilovém provedení se vyznačují elegantním vzhledem s nápisem Nike na jazyku a s decentní fajfkou pod tkaničkami i na boku bot. Nechybí ani poznávací znamení Air Maxů – klasická viditelná bublina Air Sole, která je ale o něco menší než u ostatních modelů.

Pohodlí a číslování

Klasická vrstva Air Max tlumí nárazy a perforované oblasti zajišťují prodyšnost. Přesto tyto tenisky nemůžeme zařadit mezi vysoce pohodlnou obuv. Pro některé ženy totiž mohou být příliš těsné a použitý materiál v oblasti paty může nohu bolestivě dřít.

Nike Air Max Thea si pořiďte ve velikosti o půl čísla až číslo větší (v US číslování). Majitelkám širších nohou ale ani tak nemusí plně vyhovovat. Doporučujeme je proto před nákupem raději vyzkoušet. Pozornost věnujte tomu, zda vám nejsou příliš těsné, ale zaměřte se i na potenciálně problematickou oblast paty.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post