Nike Blazer Low

Nike Blazer Low


Zanalyzovali jsme 366 uživatelských recenzí, 10 videopohledů a 5 dalších zdrojů, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

9 důvodů, proč KUPOVAT Nike Blazer Low

 • Řada zákazníků oceňuje univerzálnost bot, díky které si je mohou obout do kanceláře nebo třeba na výlet.
 • Někteří lidé ve svých recenzích uvedli, že ačkoliv trpí problémy s koleny či chodidly, boty jsou jim velmi pohodlné.
 • Uživatelé ve svých recenzích několikrát zmínili, že nepotřebovali čas na to boty rozchodit, ale byly příjemné hned na první nošení.
 • Několik skejťáků včetně tohoto videorecenzenta uvedlo, že má skejtová verze bot kvalitní a flexibilní podrážku, která zajišťuje skvělý „boardfeel“, tedy, že dobře cítí prkno.
 • Boty mají kvalitní polstrování. Jedna z recenzujících dokonce říká, že má v teniskách pocit, jako by chodila po naducaných polštářích.
 • Lidé si boty zamilovali pro jejich klasický design, který ladí se všemi možnými outfity. Podlé autorky této recenze se dají nosit k černým džínům i růžovým kraťasům.
 • Většina kupujících se shoduje, že mají boty přesné číslování a odpovídají běžným velikostem bot.
 • Lidé si u tenisek chválí jejich tvar, který pevně a pohodlně obepíná nohu.
 • Jednomu z majitelů bot se líbí, že tenisky udržují jeho nohy v teple.

6 důvodů, proč NEKUPOVAT Nike Blazer Low

 • Boty se kvůli svému materiálu velmi rychle zašpiní, upozorňuje několik majitelů.
 • Jeden z recenzujících zmínil, že by si přál větší výběr barevných variant.
 • Někteří uživatelé ve svých recenzích uvedli, že jsou boty trochu užší a nemusí tak být vhodné pro majitele širokých chodidel.
 • Jeden z kupujících by u bot ocenil jemnější vnitřní vložku.
 • Několika majitelům bot se nelíbí pásky spojující jazyk s postranními částmi boty a pro větší pohodlí je odstřihli.
 • Tento videorecenzent si stěžuje na to, že se tenisky hůře obouvají a nemůže si je nazout bez použití rukou.

Shrnutí

Tenisky Nike Blazer Low se dnes už řadí mezi ikony této značky. Lidé si je oblíbili pro jejich univerzální design, díky kterému se dají nosit téměř ke všemu, vysokou propracovanost tvaru a polstrování. Někteří si však stěžují na materiál, který se velmi rychle špiní, a některým majitelům příliš nesedly pásky spojující jazyk boty s bočními stranami tenisek.

Pokud u bot oceňujete klasický vzhled a méně tradiční materiály jako třeba semiš, pak jsou pro vás Nike Blazer Low jako stvořené. Pakliže vás však u bot baví moderní technologie nebo hledáte tenisky do každého rozmaru počasí, vybírejte raději dál.

Uživatelská hodnocení
 • 86%
  Google nákupy - 86%
 • 72%
  Nike.com - 72%
 • 92%
  Amazon.com - 92%
 • 90%
  Offspring.co.uk - 90%
85%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 366 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Nike Blazer Low

Tenisky Nike Blazer Low jsou jedny z prvních bot této značky, které byly určeny na sport. Svůj debut si odbyly v roce 1972, kdy vznikly původně jako basketbalové boty. Své pojmenování získaly podle slavného týmu americké basketbalové ligy Trail Blazers.

Za svou popularitu vděčí z velké části ikoně tohoto sportu Georgeovi Gervinovi, kterému se pro jeho chování na hřišti přezdívalo „The Ice Man“. Gervin vyměnil tenisky adidas, které do té doby při hře nosil, za boty s fajfkou, a protože byl jeden z nejlepších hráčů své doby, byly boty s dnes již ikonickým logem na každé fotce v novinách. Značka, která byla v té době stále poměrně nová, tak získala skvělou propagaci.

Původně basketbalových bot si pro jejich funkčnost všimli i skejťáci. V roce 2005 tak vznikla skejtová verze tenisek, která měla polstrovaný jazyk a vylepšenou vnitřní vložku pro větší komfort.

Dnes již patří boty Nike Blazer Low ke klasikám a za několik dekád své existence se dočkaly řady různých modelů a kolaborací. Kromě nízké verze tenisek je na trhu i vyšší model Nike Blazer Mid.

Styl

Tenisky Nike Blazer Low na první pohled zaujmou svým vintage stylem. Svrchní materiál je lehký a často netradiční. Spodní část tvoří silná gumová podrážka. Na boční straně bot nechybí ikonická fajfka jako logo značky, na zadní straně bot a jazyku je vyšitý nápis „NIKE“.

Design bot je univerzální, a tak se dají tenisky nosit k široké škále outfitů od džínů až po elegantnější looky.

Pohodlí a číslování

Kombinace měkkých materiálů, silnější podrážky a promyšleného tvaru dělá boty pohodlnými, což potvrzuje i většina jejich majitelů. Co se týče číslování, v tomto případě se nemusíte bát sáhnout po čísle, které nosíte běžně.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3], [4], [5]

Rate this post