Nike Stefan Janoski Max

Nike Stefan Janoski Max


Zanalyzovali jsme 2851 uživatelských recenzí, 13 videopohledů a 1 další zdroj, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

8 důvodů, proč KUPOVAT Nike Stefan Janoski Max

 • Obuv je velmi lehká a na noze skoro není cítit, shoduje se řada majitelů.
 • Nejen tento videorecenzent vyzdvihuje vzdušný materiál. V botách vám nebude horko ani v létě, píší.
 • Boty jsou podle řady kupujících velmi komfortní a doporučují je na celodenní nošení.
 • Lidé na teniskách vychvalují flexibilitu. Bota je velmi ohýbatelná a tudíž nikde netlačí.
 • Téměř všichni recenzenti se shodují na tom, že základní barvy můžete obléci téměř k čemukoli a vždy to bude vypadat dobře.
 • Stefan Janoski Max mají krásnou siluetu, která lichotí chodidlům. “Dokonce i ve velikosti 46 vypadá má noha menší,” píše jeden recenzent.
 • Podle některých je tento model o poznání stylovější než jeho předchůdce určený na skateboard.
 • Nošením těchto bot dáte najevo svou oddanost skate kultuře.

7 důvodů, proč NEKUPOVAT Nike Stefan Janoski Max

 • Boty není možné nosit ani v jemném dešti, ihned nasáknou vodu, kritizují kupující.
 • Tenisky jsou až o půl až celé číslo větší, tvrdí řada kupujících.
 • Podrážka má špatnou přilnavost a současně hodně klouže, píší skateboardisté, kteří proto boty nedoporučují na serióznější skateboarding.
 • Obuv nejde moc dobře utáhnout, protože má jen 4 řady oček, vadí pár uživatelů.
 • Lidé kritizují technologii Air. Tenisky se podle nich “chovají” jako kdyby žádné tlumení neměly.
 • Několik uživatelů si stěžuje na nekvalitní lepení. Nejčastějším problémem je odlepení svršku od podrážky.
 • Vložka do bot je tak tenká, že ji denním nošením brzy ošoupete, vadí pár lidem.

Shrnutí

Nike Stefan Janoski Max jsou dobrým kompromisem mezi komfortem a stylem. Lidé na teniskách vyzdvihují lehkost a prodyšnost materiálů. V kombinaci s čistým designem jsou příjemnou záležitost nejen na léto. Uživatelé naopak kritizují podrážku se špatnou přilnavostí, ale také nekvalitní lepení. V neposlední řadě nesedí ani číslování a to leckdy až o celé číslo.

Máte-li políčeno na stylovou, lehkou a vzdušnou tenisku zvučného jména, která bude hlavně do města a na celodenní nošení, pak si Nike Stefan Janoski Max jistě oblíbíte. Pokud hledáte velmi odolné, sportovní tenisky s dobrou přilnavostí a nejste napojeni na vlnu skate komunity, tento model vás nejspíš neosloví.

Uživatelská hodnocení
 • 86%
  Amazon.com - 86%
 • 80%
  Nike.com - 80%
 • 94%
  Footlocker.com - 94%
 • 94%
  Google nákupy - 94%
 • 96%
  Tactics.com - 96%
90%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 2851 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Nike Stefan Janoski Max

Jejich příběh se začal (tak trochu) psát už v roce 1979, kdy Nike dostal do rukou technologii Air Cushioning. Úkolem technologie bylo snížit nápor na nohy při sportu a zamezit tak bolestivým zraněním. O pár let později se tahle technologie přestala skrývat pod vrstvou gumy a dostala transparentní okénko. Autorem tohoto legendárního nápadu je architekt a designér Tinker Hatfield.

Teď se ale přesouváme do roku 2002, kdy Nike představuje podznačku Nike Skateboarding (Nike SB). Ta se zaměřuje na výrobu skate obuvi a k ruce si bere profíky jako jsou Paul Rodriguez či Stefan Janoski. Právě Janoski má tu milou povinnost navrhnout v roce 2009 model šitý na míru svým potřebám. Během navrhování se s Nike několikrát pohádal.

Zatímco Janoski vyznával prostý design, minimum technologií a vysokou odolnost, Nike měl představu o technologicky promakané skate botě. Janoski si naštěstí prosadil svou a tak spatřila světlo světa skateboardová obuv, kterou můžete spolehlivě nosit až do úplného roztrhání. Není divu, že se řadí k nejprodávanějším skate botám od Nike.

O pár let později pod jménem Stefan Janoski vychází řada dalších verzí, včetně Nike Stefan Janoski Max. Teniska propojuje dva velikány, Tinkera Hatfielda a Stefana Janoskiho. Je to čistě lifestylová záležitost do města, která je tu pro ty, kteří chtějí dát najevo sounáležitost se skate kulturou, i když se skateboardingu aktivně nevěnují.

Pár zajímavostí:

 • Janoskimu byly inspirací boty na loď od značky Sperry.
 • Celodenní nošení až do úplného rozpadnutí garantuje malá poznámka na jazyku “For daily use”.
 • Původní model měl korkovou vložku, která symbolizovala Janoskiho lásku k vínu. Nike se tento nápad tak zalíbil, že ho aplikoval i na jiné své modely.

Styl

Silueta tenisky kopíruje základní model stejnojmenné skate verze. Oba modely se mohou pyšnit jednoduchým designem, ale jinak se liší téměř ve všem. Tento model disponuje transparentním okénkem s technologií Air Cushioning, na svršek byla použita síťovina. Tenisku zdobí ikonická Nike fajfka a elastický jazyk přímo napojený na botu.

Obuv vyšla v mnoha poutavých barvách a provedeních. Základní modely černé a bílé barvy však patří k těm nejoblíbenějším, protože se snadno kombinují jak s džíny, tak sukněmi, legínami i kraťasy. Nechybí ani oblíbená možnost customizace tenisek.

Pohodlí a číslování

Nike Stefan Janoski Max jsou do městské džungle jako dělané. Na noze jsou lehké jako pírko, jsou z prodyšného materiálu a současně nabízí dostatečný komfort pro celodenní nošení. Naopak tlumení může být pro sportovce nedostačující.

Tenisky jsou z elastického materiálu, který běžným nošením časem povolí. Současně jsou trochu prostornější. Proto vám doporučujeme zvolit o půl čísla menší velikost.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11], [12], [13]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post