Puma Suede Platform

Puma Suede Platform


Zanalyzovali jsme 505 uživatelských recenzí, 6 videopohledů a 2 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

9 důvodů, proč KUPOVAT Puma Suede Platform

 • Pár kupujících oceňuje, že platforma boty je dost silná, aby dobře tlumila dopad, ale zároveň ne příliš, takže jsou tenisky pořád stabilní.
 • Spousta vlastníků vyzdvihuje vysoký komfort bot, a to včetně majitelů širokých chodidel.
 • Lidé na botách milují jejich nápaditý a retro design, který má pro některé z nich nádech nostalgie.
 • Některým vlastníkům bot se líbí, že díky nim vypadají vyšší.
 • Mnoho kupujících si chválí materiál bot, který je podle nich měkký a příjemný, ale stále dost pevný.
 • Jedna z uživatelek je nadšená, že díky vysoké platformě se nemusí tolik bát, že šlápne do kaluže.
 • Tenisky připomínají boty z Rihanniny Fenty kolekce, ale jsou daleko levnější, pochvaluje si několik sneakerheads.
 • Boty na noze perfektně sedí, shoduje se vysoké procento uživatelů, kteří tenisky zakoupili v běžně nošené velikosti.
 • Celá řada majitelů, včetně tohoto videorecenzenta, vyzdvihuje dobré polstrování bot především v oblasti paty.

6 důvodů, proč NEKUPOVAT Puma Suede Platform

 • Někteří majitelé bot si stěžují, že jsou boty kvůli platformě příliš těžké.
 • Tenisky mají i po několika dnech nošení nepříjemný „chemický“ zápach, zmiňuje pár kupujících.
 • Podle některých kritiků mají boty nepraktické tkaničky, které spíše připomínají nylonovou mašli.
 • Jeden z vlastníků upozorňuje, že pokud nejste na vyšší platformu zvyklí, může být nošení bot trochu nebezpečné.  
 • Pár kupujících uvádí, že se boty poměrně snadno zašpiní.
 • Boty dělají nohu opticky mnohem větší, nelíbí se jednomu z kritiků.

Shrnutí

Tenisky Puma Suede Platform jsou moderní variantou jednoho z nejklasičtějších modelů světa sneakers. Lidé je s oblibou nosí pro jejich poutavý vzhled díky vyšší platformě, kvalitní svrchní materiál a také dostatečné pohodlí díky propracovanému polstrování. Některým se však nelíbí netypické tkaničky bot a podle několika kritiků jsou boty také trochu těžké.

Pokud hledáte tenisky, které svým vzhledem dokáží přilákat pozornost a stanou se ústředním prvkem každého vašeho outfitu, pak by pro vás Puma Suede Platform mohly být jako stvořené. Jestliže se však poohlížíte po spíše klasickém stylu bot nebo fandíte praktičtějším materiálům, než je semiš, pak si raději vyhlédněte jiný pár.

Uživatelská hodnocení
 • 86%
  Amazon.com - 86%
 • 90%
  Amazon.co.uk - 90%
 • 92%
  Footlocker.co.uk - 92%
 • 94%
  Google nákupy - 94%
 • 75%
  Finishline.com - 75%
87%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 505 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Puma Suede Platform

Původní tenisky Puma Suede započaly svou veleúspěšnou kariéru už v roce 1968. Byly určeny pro hráče basketbalu a právě tehdy odstartoval trend používání semiše místo obvyklé kůže či plátna. Už od svého počátku boty vynikaly zaoblenou, elegantní siluetou, kterou doplňovala robustní gumová podrážka. Dnes se tento model řadí k nejpopulárnějším modelům značky a od svého vzniku se dočkal celé řady dalších variant, včetně Puma Suede Platform.

V roce 2015 se do módy začaly vracet výrazné podrážky z 90. let. Do své Fenty kolekce pro značku Puma je zakomponovala i slavná zpěvačka Rihanna, která tak teniskami Fenty Creepers, inspirovanými právě modelem Puma Suede, spustila doslova lavinu.

Puma toho okamžitě využila a už o rok později, po vzoru počinu barbadoské zpěvačky, vydala verzi tohoto ikonického modelu s vysokou platformou. Zanedlouho pak přidala koženou verzi bot v monochromatickém zpracování určenou na zimu – Puma Suede Platform Elemental Pack.

Styl

Tenisky převzaly ze své původní varianty minimalistický styl. Poznávacím znamením bot je semišový svršek s ikonickým postranním pruhem a výrazná gumová podrážka, jenž je v tomto případě daleko robustnější a silnější. Pod šněrováním najdeme zlatě vyobrazený název bot a nezbytnou skákající šelmu. Ta nechybí ani u paty tenisek, na jazyku pak najdeme taktéž ve zlatém provedení logo značky.

Boty Puma Suede Platform se díky své nepřehlédnutelné podrážce stanou dominantou každého outfitu. Lidé je rádi nosí ke klasickým džínům, šortkám i šatům či sukním.

Pohodlí a číslování

Ačkoliv se to tak na první pohled nemusí zdát, až na trochu větší váhu bot jsou boty pro většinu svých majitelů pohodlné. Pokud jste navíc na vyšší obuv zvyklí, nejspíš nebudete mít s nošením tenisek žádný problém.

V tomto případě vám s klidem můžeme doporučit zakoupit si boty v té velikosti, kterou nosíte běžně. Jestliže máte zkušenost s teniskami značky Puma, můžete se řídit i podle toho jaké máte aktuálně číslo, jak radí někteří kupující.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6]
 3. Jiné zdroje [1][2]

Rate this post