Reebok Classic Leather

Reebok Classic Leather


Zanalyzovali jsme 1591 uživatelských recenzí, 7 videopohledů a 1 další zdroj, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

11 důvodů, proč KUPOVAT Reebok Classic Leather

 • Lidé tenisky zbožňují pro jejich klasický retro design, díky kterému mohou boty nosit k jakémukoliv outfitu.
 • Mnozí zmiňují, že na boty často od svého okolí slýchávají komplimenty.
 • Řada majitelů si tenisky kupuje stále znovu nebo má doma hned několik barevných párů. Jeden z nich uvedl, že si pořídil již třicátý pár, a další, že si tyto boty kupuje už dvacet let.
 • Jeden z kupujících na e-shopu reebok.com oceňuje dlouhý jazyk tenisek, díky kterému se podle něj snadno obouvají.
 • Boty skvěle sedí a číslování je přesné, chválí si mnoho uživatelů v recenzích.
 • Někteří zákazníci si boty oblíbili proto, že jdou snadno vyčistit a celkově se jen tak nezašpiní.
 • Tento videorecenzent říká, že sice většinou nemá gumové podrážky rád, ale u těchto bot se mu moc líbí a vyhovují mu.  
 • Pohodlí tenisek často vychvalují i lidé s nejrůznějšími problémy s chodidly.
 • Pár majitelů zmínilo, že jsou boty z kvalitního materiálu a mohou je nosit i v dešti.
 • Tenisky jsou měkké a mají velmi dobré tlumení, uvádí několik kupujících.
 • Aktuálně, v roce 2019, jsou k dostání desítky barevných variant těchto bot.

4 důvody, proč NEKUPOVAT Reebok Classic Leather

 • Někteří lidé, kteří si pořídili už několikátý pár těchto bot, kritizují zhoršující se kvalitu tenisek, které už podle nich nejsou, co bývaly. Podle nich se změnil materiál a boty už jim tak dobře nesedí.
 • Tento videorecenzent upozorňuje, že se jeho bílá varianta bot zabarvila na jazyku od džínů a z vnitřní strany i od černých ponožek.
 • Boty jsou v přední části příliš úzké, nelíbí se několika zákazníkům.
 • Jeden z kupujících není spokojený s oporou kotníku, kterou boty poskytují.

Shrnutí

Boty Reebok Classic Leather lidé milují pro jejich pohodlí, snadné čištění a ikonický design, díky němuž se hodí k mnoha stylům oblékání. Někteří však kritizují klesající kvalitu bot nebo nedostatečnou podporu kotníku.

Jestliže hledáte boty v klasickém stylu na běžné denní nošení, u nichž si budete moci vybrat z mnoha různých barevných kombinací a budete je moci obout téměř k čemukoliv, co máte ve skříni, jste na správné adrese. Pokud však vybíráte boty na sport nebo si potrpíte na moderní design plný technologických vychytávek, pak se raději poohlédněte po jiném páru.

Uživatelská hodnocení
 • 87%
  Amazon.com - 87%
 • 90%
  Reebok.com - 90%
 • 94%
  Finishline.com - 94%
 • 88%
  Footlocker.com - 88%
90%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 1591 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Reebok Classic Leather

Osmdesátá léta byla pro vývoj tenisek velmi důležitá a přelomová. Vedle celé řady úspěšných modelů dalších značek se právě v té době začala psát i historie bot Reebok Classic Leather. Ty byly uvedeny v roce 1983, kdy se tvůrci po úspěchu kožených bot Freestyle rozhodli použít tento materiál znovu – tentokrát vůbec poprvé při výrobě běžecké obuvi. Boty měly zároveň tlumicí a stabilizační systém Bi-Density a také větrací otvory zajišťující dostatečnou prodyšnost.

Více než použitými technologiemi však boty zaujaly právě použitím luxusního materiálu – kůže. Díky ní totiž boty nebyly jen dobrým parťákem při sportování, ale zároveň vypadaly skvěle i při běžném nošení. Hranice mezi stylem a funkčností tak byla smazána.

Po více než třech desetiletích se boty Reebok Classic Leather těší stále velké oblibě jako lifestylová obuv. Během této doby se také staly tématem pro spousty různých kolaborací, z nichž vzešly mnohé sběratelské kousky. Jednou z nejslavnějších se stala kolaborace Sneakersnstuff x Reebok Classic Leather k třicátému výročí těchto tenisek.  

Styl

Boty na sebe poutají pozornost svým jednoduchým, ikonickým designem s nádechem retra. Mají celokožené provedení s elegantním prošíváním a klasické šněrování. Na boční části pod šněrováním, na zadní straně nad patou i na jazyku boty najdeme logo Reebok. Podrážka je gumová a ani na ní nechybí logo značky.

Boty jsou k dostání v mnoha barevných variantách ve spíše tlumených barvách. Díky svému designu tak doplní mnoho různých outfitů.

Pohodlí a číslování

Pohodlí je u těchto bot často vychvalovanou doménou, která je prověřená několika desetiletími, po která se tenisky vyrábějí. Komfort zajišťuje jak zvolený materiál, tak i kvalitní tlumení a gumová podrážka.  

U bot Reebok Classic Leather doporučujeme zvolit svou běžnou velikost. Ačkoliv se našlo pár jedinců, kterým boty nesedly, většina lidí je s číslováním spokojená. 

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6]
 2. Videopohledy [1], [2], [3], [4], [5], [6]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post