Reebok Club C 85

Reebok Club C 85


Zanalyzovali jsme 2271 uživatelských recenzí, 5 videopohledů a 2 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

9 důvodů, proč KUPOVAT Reebok Club C 85

 • Boty jsou po rozchození velmi pohodlné, shoduje se většina recenzentů. 
 • Lidé často zmiňují jako velké plus jejich styl. Pro ty, kteří touží po klasických ikonických siluetách, jsou tyto tenisky něčím, co zkrátka musí mít.
 • Reebok Club C 85 nosí i slavné osobnosti jako modelka Gigi Hadid, rapper Machine Gun Kelly, nebo herečka Chloe Moretz.  
 • Tento videorecenzent oceňuje kvalitu použitých materiálů.
 • Řada majitelů tenisek potvrzuje, že boty se velmi lehce udržují čisté. 
 • Mnozí recenzenti zmiňují univerzálnost jejich využití. Můžete si je podle nich obout k nejrůznějším outfitům; ať už k džínám nebo třeba ke kalhotám na cvičení. 
 • Dost lidí vyzdvihuje možnost využití tenisek i při aktivním pohybu. Někteří v nich dokonce hrají tenis. 
 • I v České republice seženete desítky barevných provedení a množství různých typů - mj. metalické, či na zip. 
 • Podle mnoha zákazníků na Amazonu je velmi příjemným plusem i cena. V této cenové kategorii patří tyto tenisky podle jejich názorů ke špičce.

8 důvodů, proč NEKUPOVAT Reebok Club C 85

 • Někteří zákazníci vidí jako výrazné mínus, že je bota bez podpory klenby. Tento fakt by mohl být problémem zvlášť pro lidi s plochou nohou. 
 • Recenzenti často zmiňují problémy s číslováním. Vzhledem k tomu, že se dočtete o mnoha případech, kdy byla podle názoru majitele bota větší i menší než obvykle, doporučujeme vám si tyto tenisky vyzkoušet na vaší noze, a podle toho vybrat velikost, která vám padne. 
 • Martin z Footshopu v této videorecenzi, ve které hodnotí semišový typ Club C 85 z loňského roku, upozorňuje na korkový detail uvnitř vložky, který není příliš pohodlný. (vyskytuje se však jen u tohoto typu provedení)
 • Některým majitelům nových verzí těchto tenisek se zdá, že už nejsou tak pohodlné jako dříve. Píší o tom, že použité materiály nejsou tak kvalitní jako u předchozích edicí.
 • Recenzenti si občas stěžují i na vnitřek boty. Hned několik z nich upozorňuje na tvrdší místa, která jsou nepříjemná při delším nošení. 
 • Ojedinělý není ani názor na tvrdost zadní části boty, která prý dokonce rozedře vaši patu při delším nošení i přes ponožku. 
 • Nezanedbatelná část hodnotících tvrdí, že boty jsou až nepříjemně úzké. 
 • Objevuje se i kritika tkaniček. Podle několika recenzentů jsou příliš krátké.

Shrnutí

Recenzenti u tenisek Reebok Club C85 oceňují především pohodlí, ikonický vzhled, a univerzálnost jejich využití. Kritika směřuje hlavně na problém s výběrem správné velikosti, nedostatečnou podporu klenby, či tvrdost některých použitých materiálů, kterou pocítíte hlavně při delším nošení.

Zpočátku sportovní teniska se časem přesunula do sekce lifestylové obuvi. Můžeme s klidným svědomím říct, že se jedná primárně o městskou, avšak pohodlnou botu. Pokud jste fanoušky ikonických siluet, pak by tyto Reeboky neměly chybět ve vašem botníku. Pro aktivní sportování však sáhněte spíše pro jiné tenisky.

Uživatelská hodnocení
 • 84%
  Amazon.com - 84%
 • 85%
  Reebok.com - 85%
 • 87%
  Finishline.com - 87%
 • 88%
  Reebok.co.uk - 88%
 • 85%
  Runnerclick.com - 85%
86%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 2271 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Reebok Club C 85

Reebok Club C 85 patří mezi stěžejní siluety tohoto módního giganta. V roce 1985 se objevila na trhu jako nástupce Reebok Revenge Plus. Od začátku byla silně napojená na tenis a následně i aerobik (vložka z froté ručníku). Postupně se začala více nosit i jako běžná venkovní obuv.

I když měl Reebok amerického investora Paula Firemana, na teniskách se vedle loga objevila i britská vlajka. Na rozdíl třeba od adidas Stan Smith, Reebok Club C 85 nebyly nikdy spojeny s nějakou sportovní hvězdou. Přesto si našly miliony příznivců.

V posledních letech se podobně jako ostatní značky, i Reebok vrátil ke své klasice. Reebok Club C 85 dostává patřičnou pozornost, vyšlo spoustu nových barevných colourways, i nejrůznějších typologických odnoží z různých materiálů a v odlišných provedeních. Reebok tak v poslední době konečně plně využil potenciál této siluety.

Ačkoliv nemají žádné futuristé funkce a nesplňují představy o dnešní super tenisce, kterou na noze ani necítíte, stále generují firmě Reebok slušné zisky. Jsou jedním z důkazů, že i old school (či retro, chcete-li) tenisky, jejichž první verze vyšla před dlouhými desítkami let, mohou být v roce 2018 trendy.

Styl

Tyto Reeboky patří k nejlegendárnějším teniskovým siluetám všech dob. Nabízejí jednoduchý a zároveň velmi promyšlený design, plný zajímavých prvků. Hodí se prakticky ke každému outfitu.

Na první pohled zaujme logo Reebok classic přes celý jazyk, následně pak nápis Reebok s britskou vlajkou na pravé straně bot. Kdybychom náhodou zapomněli, od jaké značky tyto tenisky jsou, připomene nám to i nápis na patě.

Popularita tenisek zapříčinila, že se o tuto botu Reebok dodnes precizně stará. I u nás se tak můžeme dostat k mnoha různým provedením těchto bot. Nejen co se týče úpravy colourway, ale i přímo použitých materiálů.

Pohodlí a číslování

Boty nabízejí příjemný vyšší standart, co se pohodlnosti při každodenním nošení ve městě týče. Vzhledem k jejich dlouhé sportovní historii se ani není čemu divit. Můžeme vám je s klidným svědomím doporučit k pravidelnému nošení. U některých, zejména nových vydání, působí inovační prvky na pohodlí spíše rušivě. Stále však patří mezi velmi pohodlné tenisky. Na aerobik (či jakýkoliv jiný sport), jako v osmdesátých letech minulého století, se však už dnes nehodí, a rozhodně bychom vám doporučili nákup jiných bot.

Problémy některých edicí Reebok Club C 85 nastávají u číslování. Doporučujeme tenisky před zakoupením osobně vyzkoušet a zjistit, kterou velikost zvolit pro vaši nohu. Obecná rada, zda-li zvolit větší či menší velikost, v tomto případě není. 

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1], [2], [3], [4], [5], [6]
 2. Videopohledy [1], [2], [3], [4], [5]
 3. Jiné zdroje [1], [2], [3]

Rate this post