Reebok Freestyle Hi

Reebok Freestyle Hi


Zanalyzovali jsme 705 uživatelských recenzí, 6 videopohledů a 3 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

14 důvodů, proč KUPOVAT Reebok Freestyle Hi

 • Tenisky debutovaly již v 80. letech a původně byly určeny na aerobik. Tuto svou roli ale přerostly a dnes je jako lifestylové boty obouvají ženy po celém světě.
 • Recenzentky opěvují klasický a elegantní design bot. Jedna uživatelka uvádí, že tyhle boty mají SWAG.
 • Tenisky jsou dostatečně pohodlné i pro každodenní nošení, udává většina kupujících.
 • Dámy oceňují, že si k botám mohou obléct džíny i legíny.
 • Několik žen ve své recenzi zmiňuje, že Reebok Freestyle Hi obouvaly už v 80. letech. Tyto testerky vítají, že tenisky jsou pořád téměř stejné, a vlastní již několikátý pár.  
 • Sneakers jsou dostupné v několika barvách včetně metalických odstínů. O těch jedna uživatelka napsala, že nejsou nic pro stydlivky.
 • Boty jsou vhodné i pro osoby, co mají problémy s kotníky či celkově s nohami, zmiňuje hned několik recenzentek. Je to proto, že poskytují velmi dobrou podporu nožní klenbě i kotníku.
 • Pár lidí poukazuje na přijatelnou cenu, která podle nich plně odpovídá kvalitě.
 • Jedna zákaznice na footlocker.com oceňuje nízkou váhu bot.
 • Tenisky jsou vyrobeny z příjemné měkké kůže, pochvalují si jejich majitelky. Můžete podle nich počítat s tím, že tyhle boty něco vydrží.
 • Dámy si Reebok Freestyle Hi oblíbily pro jejich všestrannost. Některé v nich chodí do práce či školy, jiné v nich cestují nebo tráví volný čas. Další je pravidelně obouvají na zumbu, aerobik nebo jiné cvičení.
 • Tenisky přitahují pozornost a jejich nositelky často získávají komplimenty.
 • Majitelky úzkých chodidel si obuv nemohou vynachválit, protože jim výborně sedí.
 • Teniskám propadly i celebrity. Ukázala se v nich například herečka Rocsi Diaz nebo andílek Victoria‘s Secret Miranda Kerr.

2 důvody, proč NEKUPOVAT Reebok Freestyle Hi

 • Poměrně velká část recenzentek si stěžuje, že jsou tenisky až příliš úzké. 
 • Jak je pro kůži typické, chvíli trvá, než se přizpůsobí. Ze začátku tak nošení této obuvi nemusí být zcela pohodlné, upozorňuje pár kupujících.

Shrnutí

Reebok Freestyle Hi jsou oldschoolovým modelem, který je mezi ženami oblíbený už od 80. let minulého století. Recenzentky si tyto tenisky zamilovaly pro stylový vzhled, pohodlnost i snadnou kombinovatelnost s oblečením. Kritické naopak byly k jejich příliš úzké siluetě.

Pokud máte rády obuv s historií, je pro vás prioritou vysoká kvalita a výdrž bot nebo jsou vaším snem nezaměnitelné tenisky poutající pozornost, s Reebok Freestyle Hi nešlápnete vedle. Jestliže ale máte širší nohy nebo nejste fanynky kožených bot, tyhle tenisky pro vás ty pravé nejspíš nebudou.

Uživatelská hodnocení
 • 76%
  Amazon.com - 76%
 • 84%
  Amazon.co.uk - 84%
 • 87%
  Reebok.com - 87%
 • 86%
  Footlocker.com - 86%
 • 90%
  Google nákupy - 90%
85%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 705 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Reebok Freestyle Hi

Začátkem 80. let minulého století začínal být populární nový sport – kondiční cvičení při hudbě aerobik. Oblíbily si ho především ženy. Právě na ně se proto zaměřila značka Reebok a v roce 1982 představila model určený pro cvičení aerobiku. Zároveň se jednalo o první tenisky vyrobené speciálně pro ženy.

Tenisky Reebok Freestyle se ihned staly velice populární, v roce 1984 například tvořily celou polovinu prodejů Reeboku. Značka se proto rozhodla co nejvíc využít popularity tohoto modelu a v průběhu 80. a 90. let sponzorovala několik cvičebních programů. Boty se tak objevily v několika videích, například i u herečky a cvičitelky Jane Fondové. Tyto tenisky tak Reeboku umožnily zapsat se do povědomí lidí po celém světě. O jejich oblíbenosti a vlivu svědčí i jejich přezdívka “Reebok 5411”.Tu si získaly podle tehdejší ceny (54,11 dolarů). Tato přezdívka se i v textech několika raperů včetně Redmana a DMX.  

Reebok Freestyle v průběhu let překonaly svůj původní účel a zařadily se mezi obuv na běžné nošení. Tuto původně ryze dámskou obuv si navíc oblíbili i muži. Nabízena je v nízké (Low) i vysoké (High) variantě. Fanoušci si hned ze začátku mohli vybírat z široké palety barev. Nabídka se poté přizpůsobovala módním trendům a dnes jsou tyto boty dostupné v desítkách barevných kombinací a vzorů.

Styl

Tenisky Reebok Freestyle Hi okoření každý outfit. Ženy k nim nejčastěji nosí klasické skinny džíny, bez obav je ale můžete kombinovat i s legínami či sukní.

Tyto tenisky seženete v několika barvách včetně metalických provedeních. Nestárnoucí siluetu na jazyku zdobí výrazné logo značky a na boku nápis Reebok, vedle kterého je malá vlajka Velké Británie. Nechybí ani dva ikonické pásky na suchý zip. Celý vzhled doplňuje perforace na špičce a boku.

Pohodlí a číslování

Může chvíli trvat, než tenisky Reebok Freestyle Hi rozchodíte. Když to s nimi nevzdáte, po několika obutích se vám odmění vysokým pohodlím. Zpevněný kotník, dobře tvarovaná vložka i perforace z nich dělají obuv, která je vhodná i pro delší chození a cestování.

Pozor si dejte u volby velikosti. Na délku číslování odpovídá, tenisky jsou ale hodně úzké. Pokud myslíte, že by to pro vás mohl být problém (máte širší chodidla nebo máte rády více prostoru v botách), raději tenisky před nákupem vyzkoušejte. 

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3]

Rate this post