Supra Hammer Run

Supra Hammer Run


Zanalyzovali jsme 108 uživatelských recenzí, 15 videopohledů a 1 další zdroj, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

11 důvodů, proč KUPOVAT Supra Hammer Run

 • Za tímto modelem stojí profesionální skateboardista Jim Greco.
 • Uživatelům se líbí stylový a decentní vzhled tenisek.
 • Několik recenzentů už ohledně své obuvi zaslechlo řadu pochval. Jeden uživatel na stránkách zappos.com napsal, že komplimenty dostal i od lidí, které sotva zná.
 • Sneakers jsou extrémně pohodlné, shodují se jejich nositelé. Jeden z nich například uvádí, že Supra Hammer Run mu zajišťují komfort i při tvrdých dopadech u parkouru. Pro jiného testera jsou boty tak pohodlné, že by v nich podle jeho slov mohl klidně spát.
 • Lidé ve svých recenzích opěvují prodyšnost použitého materiálu. Nohy se vám nezpotí ani v tom nejteplejším počasí, udávají.
 • Tenisky mají ultra nízkou váhu, oceňují jejich majitelé. Recenzenti vyzdvihují všestrannost tenisek. Nosí je do práce, ve volném čase, na cvičení i běhání.
 • Hned několik lidí udává, že obuv je dostupná za přijatelnou cenu.
 • Jeden tester oceňuje, že značka při konstrukci těchto bot myslela i na detaily. Vidět je to například na jazyku bot, který je tenký, a přitom bohatě polstrovaný.
 • Několik lidí ve své recenzi zmiňuje dobrou přilnavost (trakci) obuvi.
 • Kupující mají na výběr z několika barevných variant.
 • Jeden uživatel na stránkách zappos.com si pochvaluje, že Supra Hammer Run může bez obav z puchýřů a oděrek nosit i bez ponožek.

3 důvody, proč NEKUPOVAT Supra Hammer Run

 • Číslování podle většiny kupujících neodpovídá. Tenisky jsou příliš malé, je lepší zvolit větší velikost.
 • Hrstka recenzentů upozorňuje na to, že se podrážka poměrně rychle ochodí. Jeden uživatel by uvítal svršek z jiného materiálu – ten, ze kterého jsou boty vyrobeny, se mu zdá hodně tenký. Obává se proto, že příliš nevydrží.
 • Supra Hammer Run nejsou vhodné do deště ani sněhu, upozorňuje pár lidí.

Shrnutí

Tenisky Supra Hammer Run pocházejí z rukou slavného ridera Jima Greca. Lidé si zamilovali jejich moderní sportovní vzhled, multifunkčnost i neuvěřitelnou lehkost. Někteří ale nejsou spokojeni s výdrží podrážek a upozorňují na nesedící číslování.

Pokud jste fanoušci značky Supra či přímo Jima Greca, prioritou je pro vás skutečně vysoká pohodlnost při všech možných aktivitách nebo hledáte prodyšnou obuv na léto, tenisky Supra Hammer Run jsou možná ty pravé. Jestliže však nepatříte mezi milovníky absolutního minimalismu nebo boty chcete nosit do úplně každého počasí, s těmito teniskami nejspíš nerozlučnou dvojici nevytvoříte.

Uživatelská hodnocení
 • 83%
  Amazon.com - 83%
 • 94%
  Google nákupy - 94%
 • 94%
  Zappos.com - 94%
90%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 108 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Supra Hammer Run

Značka Supra vznikla sice až v roce 2006, i za kratší dobu své existence si ale zvládla vybudovat slušné renomé. Za značkou stojí Angel Cabada a skejťácká esa jako Jim Greco, Erik Ellington, Tom Penny, Chad Muska a Dennis Martin. Jejich cílem se stalo vytvářet kvalitní a do posledního detailu propracované tenisky.

Právě takové jsou i Supra Hammer, které v roce 2013 představil jejich tvůrce Jim Greco. Tyto tenisky byly propagovány jako vysoce výkonná a lehká skejtová obuv s nízkým profilem. Sám Greco uvedl, že chtěl udělat model, který bude mít skutečně minimalistický vzhled.

Tenisky byly tak úspěšné, že hned o rok později společnost představila model Supra Hammer Run. Ten se inspiruje původním skejtovým modelem, ale přetváří ho na běžeckou obuv. Jednu z hlavních změn prodělal svršek, který je u Supra Hammer Run vyroben ze síťoviny. Výsledkem jsou maximálně prodyšné a lehké boty, které jsou oblíbené nejen jako běžecká, ale i lifestylová obuv.

Styl

Minimalistický a čistý design tenisek se hodí ke každému stylu. Zkombinujte je s džínami a tričkem nebo s tepláky a mikinou, výsledný outfit bude v každém případě vypadat dobře.

Vybírat můžete z několika střídmých barevných variant. Značka je na svůj výrobek náležitě hrdá, zároveň se ale veze na vlně minimalismu. Decentní název Supra tak najdete na podrážce, jazyku a boku bot. V oblasti paty je zesílený semiš, který má nejen praktický význam, ale funguje i jako designový prvek. Zajímavě působí i vroubkování ze stran podrážky..

Pohodlí a číslování

Supra Hammer Run jsou bohatě polstrované, mají měkkou pěnovou vložku a extra lehký svršek. Vašim nohám tak zajistí pohodlí po celý den ať už sportujete nebo se jen tak procházíte po městě. Svršek vyrobený ze síťoviny je navíc zárukou výborné prodyšnosti. To z těchto tenisek dělá ideální obuv pro horké letní měsíce. Supra Hammer Run můžete obouvat i na jaře a na podzim, dejte si ale pozor na to, že v případě deště se snadno promáčí.  

Číslování u Supra Hammer Run nesedí. Doporučujeme vám objednávat tenisky ve velikosti o půl čísla větší (v US číslování), než běžně nosíte. 

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11], [12], [13], [14], [15]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post