Supra Scissor

Supra Scissor


Zanalyzovali jsme 35 uživatelských recenzí, 6 videopohledů a 4 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

9 důvodů, proč KUPOVAT Supra Scissor

 • Značka Supra ve světě obuvi působí teprve od roku 2006, přesto si již stihla najít řadu fanoušků. Její model Supra Scissor je inspirovaný běžeckými i skejtovými botami.
 • Uživatelé si oblíbili stylový a propracovaný design bot. Líbí se jim, že je vyrovnaným kompromisem mezi sportovním a běžným vzhledem.
 • Podle recenzentů jsou tenisky pohodlné.
 • Jedná se o solidně vyrobené boty, pochvalují si jejich majitelé. Předpokládají proto, že dlouho vydrží.
 • Jeden recenzent ve svém videu zdůrazňuje velmi nízkou váhu bot.
 • Tenisky jsou podle názoru kupujících vhodné na běžné nošení, cvičení i běh.
 • Lidé oceňují vysokou prodyšnost bot.
 • Velikost odpovídá, udávají uživatelé.
 • Supra Scissors ve skutečnosti vypadají přesně jako na fotografiích, zmiňuje ve své recenzi jeden kupující.

2 důvody, proč NEKUPOVAT Supra Scissor

 • Jeden uživatel uvádí, že boty nemají příliš polstrování. Nejsou proto vhodné na delší túry.
 • Na boku bot okolo míst, kde je použita kůže, se brzy objevily díry, postěžoval si jeden recenzent.

Shrnutí

Tenisky Supra Scissor jsou produktem relativně nové značky, která postupně získává na popularitě. Uživatelé vyzdvihují především jejich moderní a cool design, vysokou pohodlnost i prodyšnost. Stížnosti se týkaly méně bohatého polstrování a trhání použitého materiálu.

Pokud jsou vaším snem dobře vypadající a zároveň velice pohodlné tenisky nebo toužíte po všestranných a lehkých botách, Supra Scissor si oblíbíte. Jestliže však sháníte boty na hodně dlouhé chození nebo máte rádi obuv s bohatou historií, tyto tenisky vám spíše nedoporučujeme.

Uživatelská hodnocení
 • 78%
  Amazon.com - 78%
 • 96%
  Google nákupy - 96%
 • 80%
  Zappos.com - 80%
85%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 35 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Supra Scissor

Angel Cabada vyrůstal v Kalifornii a brzy propadl skateboardingu. Založil proto skejtovou značku TSA, ještě větší úspěch se dostavil v roce 2003 se značkou KR3W. U toho ale nezůstal a v roce 2006 představil značku obuvi Supra. Společně s ním za ní stojí i Jim Greco, Erik Ellington, Tom Penny, Chad Muska a Dennis Martin, všichni profesionální skejťáci. Název Supra pochází z latiny – „supra“ je latinskou předložkou a znamená „nad“. Značka Supra stojí nad ostatními svým spojením hudby, skateboardingu, umění, pouličního stylu, výrazných materiálů a řemeslného zpracování do jednoho celku.

I přes svou kratší dobu existence má za sebou Supra několik úspěšných kolaborací – například s DJ Stevem Aokim, zpěvákem Jay-Z nebo raperem Lilem Waynem. Tenisky nosí i profesionální rideři jako Terry Kennedy nebo Antwian Dixon.

Model Supra Scissor v souladu s filozofií značky spojuje vzhled a přednosti skejtových a atletických bot.

Styl

Tenisky Supra Scissor můžete obout ke sportovním i volnočasovým outfitům. Bez obav je tak doplňte džínami, legínami či kraťasy. Pokud chcete, aby boty obzvlášť vynikly, volte kalhoty kratších délek.

Tenisky na první pohled zaujmou propracovanými detaily jako jsou mix kůže a textilie, perforace na bocích a decentní odkaz na značku Supra na boku podrážky a jazyku. Na patě nechybí ani praktické poutko pro lepší obouvání bot. Aktuálně v roce 2019 je seženete v několika decentních barvách včetně monochromaticky bílé varianty.

Pohodlí a číslování

Lehký materiál i flexibilní podrážka jsou zárukou vysokého pohodlí při každodenním nošení. Díky prodyšnému svršku se v botách budete cítit komfortně i v létě nebo při sportu.

Doporučujeme vám zvolit vaši běžnou velikost. Pouze pokud máte netypická chodidla (příliš úzká nebo široká), pak stojí za zvážení tenisky nejprve vyzkoušet v některé kamenné prodejně a poté se případně vrátit k nákupu přes internet.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3], [4]

Rate this post