Supra Skytop V

Supra Skytop V


Zanalyzovali jsme 25 uživatelských recenzí, 13 videopohledů a 6 dalších zdrojů, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT Supra Skytop V

 • Lidé tenisky milují pro jejich unikátní a cool design. Podle tohoto videorecenzenta jsou boty dokonce sexy.
 • Pár majitelů bot si pochvaluje, že se boty snadno čistí pouze za pomoci ručníku a vody.
 • Kupující často píší, že jsou boty velmi pohodlné. Jeden z nich dokonce uvádí, že je mu skoro líto v nich skejtovat a zničit je.
 • Několik uživatelů si chválí promyšlenou konstrukci boty, díky které tenisky dobře sedí na noze.
 • Lidé často zmiňují, že jsou boty tvořeny pevným materiálem, který něco vydrží.
 • Tento videorecenzent říká, že podrážka boty je skvěle přilnavá jako lepidlo.
 • Majitelé bot jsou také spokojení s tím, jak je díky „slip on“ designu jednoduché boty nazouvat a zouvat.
 • Podle většiny kupujících mají tenisky dobré číslování a lidem tak sedí jejich běžná velikost.
 • Tento youtuber oceňuje kvalitní a pohodlnou vnitřní vložku boty.
 • Tenisky mají dostatečně měkký materiál a jsou tak příjemné na skejtování, shoduje se pár fanoušků tohoto sportu.

3 důvody, proč NEKUPOVAT Supra Skytop V

 • Několika kupujícím se nelíbí, že materiál na špičce bot je téměř neoprenový a nezajišťuje tak žádné odvětrávání a prodyšnost.
 • Podle jednoho z majitelů nejsou boty na špičce dostatečně flexibilní, což mu vadí při skejtování.
 • Tenisky svou kvalitou úplně neodpovídají ceně, vadí hrstce kritiků.

Shrnutí

Řada Skytop, kam se řadí i tyto tenisky, patří mezi nejvýraznější počiny této značky. Lidé Supra Skytop V zbožňují pro jejich moderní a pozornost přitahující design, vysoké pohodlí a pevný materiál, který vydrží ježdění na skejtu. Jako nevýhodu však někteří zmiňují, že boty nedovolují nohám dostatečně dýchat a podle některých jsou poněkud předražené.

Jestliže patříte k fanouškům skateboardingu nebo jednoduše toužíte po botách značky, která není úplně „profláknutá“, pak jsou pro vás Supra Skytop V nejspíš dobrou volbou. Pokud ale hledáte boty na běhání nebo vám značka a její spolupráce se skejťáky vůbec nic neříká, pak pravděpodobně najdete i vhodnější páry bot.  

Uživatelská hodnocení
 • 87%
  Amazon.com - 87%
 • 74%
  Google nákupy - 74%
81%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 25 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Supra Skytop V

Supra je americká obuvnická značka, která vznikla poměrně nedávno – v roce 2006. Založil ji Angel Cabada a na pomoc si, jako chytrý marketingový tah, vzal profesionální skateboardisty, mezi kterými najdeme jména jako Chad Muska, Jim Greco nebo Erik Ellington. I díky tomu si Supra za poměrně krátkou dobu stihla vybudovat velmi slušné postavení ve světě sneakers.

Dnes už ikonickou řadu Skytop tvůrci představili v roce 2007 a tehdy vůbec netušili, jak obrovského úspěchu se dočká. Především komunita skateboardistů ji přivítala s velkým nadšením a rok po svém uvedení už byla vyhlášena také jako bota roku. V roce 2009 se brand stal jedním z nejvyhledávanějších a svůj podíl na tom měly jistě i celebrity, které boty začaly obouvat. Mezi nimi se objevují jména jako Jay-Z, Kanye West či Lil Wayne.

Inspirace pro vznik bot byla jednoduchá. Tvůrci měli za cíl vytvořit boty, které budou sami chtít na skejt nosit. Stoprocentní funkčnost chtěli sladit s módním vzhledem a tyto dva prvky se staly pro celou řadu stěžejními. Od uvedení bot přibylo pro jejich úspěch několik dalších variant – Supra Skytop II, III, IV a V.

Styl

Moderní styl, kotníkový design a spousta zajímavých prvků patří k doménám bot Supra Skytop V. Na první pohled zaujme jejich „ponožkový vzhled“, který usnadňuje obouvání, gumové prvky na špičce boty i u šněrování a také gumový pásek okolo paty. Nohu na svém místě drží vedle tkaniček, které jsou řešeny trochu jinak, než jsme zvyklí, pružný pásek přes nárt. Podrážka je gumová a tvoří ji hned několik různých vzorů. Na vnějších bocích bot najdeme název značky i celé řady, na vnitřních pak jméno jejich spolutvůrce – Muska.

Boty se hodí k doladění sportovních, skejtových i ležérních outfitů.

Pohodlí a číslování

Ať už se kupující v botách vydali do skejtparku nebo jen tak na procházku městem, boty jim byly ve většině případů velmi pohodlné.

Přestože většina z majitelů radí pořídit si boty ve své běžně nošené velikosti, nejjistější bude si tenisky raději předem vyzkoušet v obchodě (pár kupujících mělo problémy s číslováním.)

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11], [12], [13]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3], [4], [5], [6]

Rate this post