Supra Skytop

Supra Skytop


Zanalyzovali jsme 466 uživatelských recenzí, 6 videopohledů a 2 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

11 důvodů, proč KUPOVAT Supra Skytop

 • Lidé si boty oblíbili pro jejich velmi povedený a stylový design. Jeden ze zákazníků je nadšený, že boty vypadají ve skutečnosti ještě lépe než na fotce.
 • Řada kupujících si boty zamilovala natolik, že se rozhodla pořídit si je i v několika dalších barvách.
 • Autor této videorecenze oceňuje patu boty, která je tvořená velmi pevným materiálem a výborně tak nohu drží na svém místě.
 • Vysoké procento zákazníků si chválí číslování bot, které odpovídá jejich běžným velikostem.
 • Boty se hodí k mnoha různým outfitům. Jedna majitelka je nadšená, že může tenisky nosit k riflím, ale vypadají skvěle i k sukni.
 • Přestože se jedná o lifestylovou obuv, lidé je nosí také na skejtování.
 • Podle této videorecenzentky mají boty férovou cenu, což si myslí i několik dalších uživatelů.
 • Milovníci sneakers oceňují, že jsou boty originální a nemá je na ulici na nohou každý druhý.
 • Tenisky se těší velké popularitě také u celebrit. Vidět jsme je mohli například na nohách Bradleyho Coopera, Heidi Klum nebo Jadena Smithe.
 • Mnoha lidem se líbí kapsička na jazyku boty, do níž se dají pohodlně zastrčit konce tkaniček.
 • Boty poskytují svým nositelům díky vysoké siluetě dobrou oporu kotníku, což potvrzuje řada kupujících.

5 důvodů, proč NEKUPOVAT Supra Skytop

 • Podle jednoho z majitelů není konstrukce boty kvalitní a kvůli ní jej bota tlačí na nártu, a to i po několikátém nošení tenisek.
 • Boty se kvůli svému materiálu rychle zašpiní a je těžké je udržovat v dobrém stavu, říká jeden z kupujících, který si boty pořídil v semišové variantě.  
 • Někteří uživatelé si ve svých recenzích stěžují, že se jim brzy začala podrážka odlepovat od zbytku boty.
 • Tenisky by mohly být nabízené i ve výraznějších barvách, myslí si několik majitelů bot.
 • Jednomu z kupujících se nelíbí, že se mu na botách při dešti vytvořily zvláštní bílé otisky.

Shrnutí

Tenisky Supra Skytop patří k nejslavnějším modelům této značky. Lidé je milují pro jejich originální vzhled, dobrou oporu nohy a že si je mohou obléknout k širokému množství outfitů. Několika majitelům se však začala rychle odlepovat podrážka a někteří kritizují i to, že barvy bot nejsou dostatečně výrazné.

Pokud hledáte kotníkové tenisky na každodenní nošení nebo třeba na skejtování, pak by vás Supra Skytop mohly oslovit. Poohlížíte-li se po botách na jiné druhy sportů nebo je pro vás důležité, aby tenisky vydržely dlouhá léta, pak bychom vám je spíše nedoporučili.

Uživatelská hodnocení
 • 85%
  Amazon.com - 85%
 • 90%
  Google nákupy - 90%
 • 91%
  Zappos.com - 91%
89%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 466 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Supra Skytop

Přestože značka Supra vznikla až v roce 2006, stihla si především ve skatetboardovém světě vybudovat velmi slušnou reputaci. Velký podíl na tom mají především profesionální skejťáci, s nimiž Supra spolupracuje, jako jsou Jim Greco, Erik Ellington nebo Chad Muska. Poslední jmenovaný je podepsaný také pod modelem Supra Skytop.

Tento model spatřil světlo světa v roce 2007, ale největší pozornost si získal o rok později, kdy se o něm mluvilo jako o „tenisce roku“. Obrovský úspěch bot zaskočil i samotné tvůrce – Chada Muska, zakladatele značky Angela Cabadu a designéra Joshe Brubakera. Jejich cílem bylo vytvořit botu, která bude vypadat senzačně jak na skejtu, tak na červeném koberci.

Inspiraci brali mimo jiné také z basketbalových bot, s nimiž mají ty skejtové některé společné požadavky. Sláva tenisek však nekončila a v roce 2009 už byla bota Supra Skytop naprosto všude, včetně botníků celebrit jako Lil Wayne, Kanye West nebo Jay-Z. Jejich popularita stále trvá, a tak od té doby vzniklo i několik dalších variant. 

Styl

Tenisky Supra Skytop získaly svůj název díky svému vysokému profilu. Jejich svrchní část tvoří různé materiály podle toho, jakou barevnou variantu zvolíte. Setkat se tak můžete s teniskami semišovými, nebo třeba s imitací krokodýlí kůže. Tenisky mají klasické šněrování a můžete si vybrat, zda chcete mít boty zavázané do úrovně kotníku, nebo po celé jejich výšce.

Jejich vulkanizovanou podrážku ocení ji především skejťáci – zajišťuje totiž optimální citlivost chodidla. Tenisky mají stylový vzhled, který zvládá vyladit každý moderní outfit. Vybírat můžete z mnoha barev i různých designových provedení.

Pohodlí a číslování

Boty jsou pro většinu kupujících velmi pohodlné. Svůj podíl na tom má dobrá opora kotníku a také kvalitní podrážka, kterou člověk ocení, jak při chození po městě, tak i při ježdění na skejtu. Bez obav můžete při výběru sáhnout po své běžně nošené velikosti bot, která by vám měla bez problému sedět.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6]
 3. Jiné zdroje [1][2]

Rate this post