Vans Authentic Platform

Vans Authentic Platform


Zanalyzovali jsme 244 uživatelských recenzí, 6 videopohledů a 1 další zdroj, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT Vans Authentic Platform

 • Téměř všichni kupující jsou nadšeni z vyšší platformy. “Jsem díky nim vyšší, což mi zvyšuje sebevědomí,” píše jedna z nich.
 • Obuv je příjemně lehká, shoduje se mnoho majitelů. Jeden tvrdí, že občas během procházky zapomene, že ji má na nohou.
 • Boty mají skvělou přilnavost, chválí nejen skateboardisté.
 • Kupujícím padla obuv v jejich běžné velikosti. Navíc ji nebylo potřeba rozchodit.
 • Většina se shoduje na tom, že tyhle boty ladí se vším včetně některého formálního oblečení.
 • V těchto botách sklízí mnoho majitelů komplimenty.
 • Někteří kupující, vlastnící původní model, píší, že v nich Authentic Platform vzbuzují vzpomínky na rebelská léta.
 • Nošením tohoto modelu dáte najevo své spříznění se skate komunitou.
 • Lidé na teniskách vyzdvihují neutrální styl, vhodný pro všechny věkové kategorie.
 • Některé recenzenty oslovila dostupnost barev, které je v kombinaci s nízkou cenou motivují k nákupu více než jednoho páru tenisek.

5 důvodů, proč NEKUPOVAT Vans Authentic Platform

 • Některým kritikům nejvíce vadí špatné lepení. Stačilo pár nošení k tomu, aby se svršek oddělil od podrážky.
 • Několik uživatelů zaznamenalo rozpouštění barev. “Barva se zapustila do tkaniček,” píše majitel Authenticů ve vínové barvě.
 • Pár uživatelů nedoporučuje tyhle tenisky na celodenní nošení. Píší, že z nich měli puchýře.
 • Po velmi krátkém čase se prošoupala vložka do bot, tvrdí někteří.
 • Bílá podrážka se velmi snadno zašpiní, svršek se velmi problematicky čistí, vadí některým recenzentům.

Shrnutí

Tenisky bohaté na skate historii si lidé nejvíce oblíbili pro jejich jednoduchý design a vyšší platformu. Právě ta přidává plusové body celkovému outfitu, ale také pár centimetrů navíc jejich nositelům. Majitelům naopak vadí nízká kvalita materiálů. Ve určitém procentu případů se od sebe jednotlivé materiály oddělily. Někteří také kritizují pracnější čištění.

Pokud hledáte tenisky, které šlechtí jednoduchý styl a budete je moci obout k pestré škále outfitů, případně chcete dát skrze obuv spříznění se skate komunitou, tyhle boty si jistě oblíbíte. Jestliže je pro vás na prvním místě odolnost, dlouhá životnost a možnost obout je nejen do města, ale také na sport, nejspíše vás tento model neosloví.

Uživatelská hodnocení
 • 97%
  Amazon.com - 97%
 • 80%
  Vans.com - 80%
 • 91%
  Google nákupy - 91%
 • 88%
  Office.co.uk - 88%
89%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 244 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Vans Authentic Platform

Slunná Kalifornie, město Anaheim, rok 1966. Na adrese 704 E. Broadway otevírají bratři Paul a Jim Van Dorenové prodejnu neformální obuvi. Pod jednou střechou boty vyrábí i prodávají, což oslovilo místní natolik, že je v den otevření zahrnuli 12 objednávkami. Odpoledne už si nesou domů první pár. Tahle rychlovýroba s sebou nesla rychlá rozhodnutí, a proto nebyl čas dávat botám jména.

Místo toho dostávaly číselná označení. První model, později známý jako Vans Authentic, dostal označení #44. Prodával se od 2,49 do 4,99 dolarů ve třech různých stylech. Jsou pravděpodobně jediným Vans modelem, který nezdobí ikonický jazz stripe, tzn. křivka. Ta se objevila až na Vans Old Skool v roce 1977. Jak čas plynul, styly i barvy přibývali neuvěřitelnou rychlostí. Došlo i na mnoho zajímavých kolaborací. Na své si přišli jak fanoušci Star Wars i Disneyho.

Authenticům podlehla i řada známých osobností, kteří se k nim hrdě hlásili a nosili je nejen ve volném čase, ale klidně i na koncertech nebo předáváních hudebních cen. V průběhu časů se čtyřicetčtyřky staly symbolem punku a nezávislosti. Vans Authentic Platform navazují na svého slavného předchůdce, od kterého se liší jen vyšší platformou.

Styl

Vans Authentic Platform jsou minimalistické boty s ikonickou Vans siluetou. Od svého předchůdce se liší jen v jedné věci: platformě. Ta je o poznání vyšší, konkrétně má 3,2 cm. Vše ostatní je na těchto botkách při starém: low-top střih, jemné prošívání, waflová podrážka a Vans štítek na vnější straně bot.

Model se vyrábí v mnoha poutavých barvách a úpravách, například se zvířecími vzory nebo obarvenou podrážkou. Původní Authentic si můžete na stránkách výrobce customizovat podle svých představ.

Pohodlí a číslování

Na každodenní krátkodobé nošení jsou tyhle boty perfektní. Jsou celkem lehké a vzdušné, lze je nosit i bez ponožky a díky skvělé přilnavosti je ocení i skateboardisté. Tenisky mají širší profil, takže vám budou pohodlné ať už máte širší, nebo užší chodidla.

V případě tohoto modelu můžete zůstat věrni své běžné velikosti. Obuv není třeba předem rozchodit, měla by být pohodlná od prvního dne.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post