Vans ISO 2

Vans ISO 2


Zanalyzovali jsme 79 uživatelských recenzí, 6 videopohledů a 1 další zdroj, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

11 důvodů, proč KUPOVAT Vans ISO 2

 • K originálnímu modelu Vans ISO se vracela již verze Vans ISO 1.5, o ještě větší vylepšení se snaží tyto tenisky. Podle tohoto testera jsou přitom právě Vans ISO 2 tím nejlepším ze zmíněné trojice.
 • Kupující si zamilovali moderní a minimalistický design bot. Vítají, že tenisky vypadají přesně jako na fotkách.
 • Většina recenzentů Vans ISO 2 hodnotí jako velmi pohodlné. Hned několik z nich v těchto botách tráví dlouhé hodiny v práci - a jejich nohy ani poté nejsou unavené.  
 • Tenisky jsou extrémně lehké, udávají jejich vlastníci. Je to jako byste nosili ponožky, napsal jeden kupující.
 • Lidé tyto boty popisují jako multifunkční. Někteří je obouvají do práce, jiní na cvičení a procházky.
 • Sneakers pasují ke každému stylu, pochvalují si jejich majitelé.
 • Boty podle názoru několika recenzentů poskytují nohám dobrou podporu.
 • Číslování odpovídá, shoduje se většina hodnotitelů.
 • Pár lidí Vans ISO 2 doporučuje i majitelům širších chodidel.
 • Tento videorecenzent se ve svém hodnocení zaměřil i na podrážku bot, která je podle něj hodně ohebná a zaručuje dobrou přilnavost.
 • Někteří uživatelé udávají, že tenisky sehnali za dobrou cenu.

4 důvody, proč NEKUPOVAT Vans ISO 2

 • Chvíli trvá, než se obuv rozchodí. Podle jednoho recenzenta je materiál tuhý zejména kolem otvoru pro nohu, boty se proto z počátku hůř obouvají.
 • Hrstku lidí zklamala výdrž tenisek. Vans ISO 2 prý docela rychle začnou vypadat onošeně.
 • Dva jedinci ve svých recenzích uvádí, že jim tenisky nepřijdou vhodné pro dlouhé chození.
 • Jednomu uživateli na patě bot chybí klasické logo Vans (štítek s nápisem Off the Wall).

Shrnutí

Vans ISO 2 jsou vylepšením původního modelu Vans ISO. Recenzenti jsou nadšeni zejména jejich prostým a přitom poutavým vzhledem, extrémně nízkou váhou a tím, že si je mohou vzít snad kamkoli a k čemukoli. Na druhou stranu ale některé nenadchla jejich odolnost, jiní upozorňují na nutnost boty rozchodit.

Pokud patříte mezi příznivce minimalistických designů, sháníte všestranné tenisky nebo chcete dostat vysokou pohodlnost za nízkou cenu, s pořízením Vans ISO 2 dál neváhejte. Pokud vám jde ale primárně o prvotřídní kvalitu nebo na botách milujete zdobení a řadu detailů, tyto tenisky pro vás spíše nebudou ty pravé.

Uživatelská hodnocení
 • 86%
  Amazon.com - 86%
 • 80%
  Amazon.in - 80%
 • 64%
  Amazon.co.uk - 64%
 • 94%
  Vans.com - 94%
81%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 79 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Vans ISO 2

Kultovní značku Vans založili v roce 1966 dva bratři – Paul a Jim Van Dorenovi. Jejich obuv byla původně určena pro surfaře a v první den provozu jste si mohli přijít pořídit pár Vansek za 2,49 dolarů. Pak ale přišla 70. léta a masivní rozvoj skateboardingu a s ním i růst celé společnosti. Právě skejťáci si totiž tenisky od bratrů Van Dorenových nejvíc zamilovali. Učaroval jim jednoduchý tvar bot a především pak přilnavá a velmi flexibilní podrážka.

Vůbec první model byl označen jako #4, dnes ho známe spíše pod názvem Authentic. Po něm následovaly takové legendy jako Vans Era, Vans Old Skool nebo Vans Slip-On.

Jedním z úspěšných modelů jsou i Vans ISO. O jejich oblíbenosti svědčí i to, že se k nim společnost hned dvakrát vrátila, aby jim dodala modernější prvky. Vznikly tak modely ISO 1.5 a ISO 2. Tenisky Vans ISO 2 se vyznačují nízkou siluetou, extrémní lehkostí a prodyšností.

Styl

Poznávacím znamením modelů Vans ISO a Vans ISO 1.5 je minimalistický vzhled – a ani tohoto modelu tvůrci nepřišli s designovými změnami. Pro majitele Vans ISO 2 to znamená to, že i tyto tenisky mohou bez obav obouvat ke každému outfitu.

Vybírat můžete z několika decentních barevných variant. Jediným odkazem na značku je kultovní linie „jazz stripe“ na boku bot. Tyto boty jsou tedy příkladem naprostého minimalismu a čistého stylu.

Pohodlí a číslování

Flexibilní podrážka s tlumením paty ActionFit, lehký svršek a mezipodešev UltraCush dodávající potřebnou oporu při chůzi – to vše jsou prvky, které vám zajistí vysokou pohodlnost po celý den. Materiál, ze kterého je vyrobený svršek tenisek, vám ze začátku může připadat poměrně tuhý a nepoddajný. Postupným nošením se však vytvaruje podle vaší nohy. U Vans ISO 2 oceníte také vysokou prodyšnost, jejich nošení vám tak bude příjemné i v létě.

Doporučujeme vám zvolit vaši běžnou velikost, měla by vám dobře sedět.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post