Vans Sk8-Hi Slim (Zip)

Vans Sk8-Hi Slim (Zip)


Zanalyzovali jsme 94 uživatelských recenzí, 7 videopohledů a 4 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

14 důvodů, proč KUPOVAT Vans Sk8-Hi Slim (Zip)

 • Tenisky jsou zeštíhlenou verzí populárních Vans Sk8-Hi. Značka je navíc vydala nejen v různých materiálech (textilie, kůže), ale i ve dvou designově lehce odlišných variantách – jedna vypadá klasicky (Vans Sk8-Hi Slim), druhá je doplněná o zip na patě (Vans Sk8-Hi Slim Zip).
 • Vzhled bot je podle recenzentů nadčasovou klasikou. Líbí se jim i nápadné prošívání a výrazný “jazz stripe” na boku bot.
 • Design bot se hodí ke každému outfitu, shodují se kupující. Nosí je proto k džínám, kraťasům, teplákům, ale klidně i k šatům nebo společenským kalhotám.
 • Několik lidí ve své recenzi zmínilo, že ohledně vzhledu bot již slyšeli tunu obdivných komentářů. Jeden uživatel například napsal, že komplimenty dostával hned po prvních 30 minutách nošení.
 • Tenisky obouvají všechny generace.
 • Většina kupujících považuje boty za dostatečně pohodlné i pro celodenní nošení.
 • Tenisky mají vysoký profil a poskytují tak dobrou podporu kotníkům.  
 • Hodnotitelé obdivují všestrannost bot. Nosí je do školy, do práce, ve volném čase i na cestování.
 • Sneakers obouvá i několik skejťáků. Ti udávají, že vulkanizovaná podrážka bot zajišťuje dobrý „board feel“ (pocit prkna pod nohama).
 • Jeden uživatel na stránkách vans.com si pochvaluje, že obuv může nosit v dešti, sněhu i horku.
 • Tenisky jsou dostupné v několika barevných kombinacích.
 • Boty jsou užší než klasické Vans a díky tomu skvěle padnou majitelům užších nohou.
 • Zip u verze Vans Sk8-Hi Slim Zip výrazně usnadňuje obouvání, oceňují zákazníci.
 • Tenisky si oblíbili i celebrity. Viděna v nich byla například herečka Ashley Benson známá ze seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky) nebo modelka Alexa Chung.

6 důvodů, proč NEKUPOVAT Vans Sk8-Hi Slim (Zip)

 • Část kupujících mělo problém s výběrem správné velikosti. Někteří museli volit menší velikost, jiní naopak větší.
 • Vans Sk8-Hi Slim se obtížně obouvají i vyzouvají. Musíte hodně rozšněrovat tkaničky, radí jeden recenzent.
 • Pár lidí není spokojeno se zipem u verze Vans Sk8-Hi Slim Zip. Někteří si stěžují, že zip při chůzi vrže, jiní zase upozorňují, že se může zadrhávat a brzy se rozbít.
 • Několik kupujících kritizuje vložku uvnitř bot. Ta je podle nich poměrně plochá a neposkytuje proto dobrou podporu nožní klenbě. Někteří z nich to vyřešili tím, že si do tenisek dali vlastní vložku.
 • Chvíli trvá, než boty povolí. Recenzenti měli problém především s variantami, u kterých je použita kůže. Ta je podle nich příliš tuhá.
 • Hrstku lidí nenadchla kvalita použitého materiálu. Kritizovaná je zejména kůže, která se údajně rychleji ničí.

Shrnutí

Společnost Vans jeden ze svých nejslavnějších modelů představila i ve zúžené variantě. Lidé tenisky Vans Sk8-Hi Slim (Zip) milují pro jejich klasický vzhled poutající pozornost, multifunkčnost i snadnou kombinovatelnost. Někteří ale upozorňují na zmatečné číslování nebo na to, že je nutné překonat počáteční nekomfort spojený s příliš pevným materiálem. Verze bez zipu se pak podle některých těžce obouvá, na druhou stranu má ale zip tendenci k zasekávání.

Pokud obdivujete nadčasový design Vans Sk8-Hi, máte užší chodidla nebo sháníte pohodlné tenisky na každou příležitost, s těmito botami vytvoříte nerozlučnou dvojici. Jestliže ale nemáte rádi kotníkové tenisky, nic vám neříká filozofie značky Vans nebo od bot vyžadujete maximální kvalitu, Vans Sk8-Hi Slim (Zip) vám doporučit spíše nemůžeme.

Uživatelská hodnocení
 • 83%
  Amazon.com - 83%
 • 78%
  Amazon.co.uk - 78%
 • 91%
  Vans.com - 91%
 • 97%
  Influenster.com - 97%
 • 94%
  Google nákupy - 94%
89%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 8717 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Vans Sk8-Hi Slim (Zip)

V roce 1987 značka Vans představila své první tenisky s vysokým profilem. Jejich tvůrci jim dali název „Styl 38“, dnes je ale nikdo nenazve jinak než Vans Sk8-Hi.

Vůbec první model Vans Sk8-Hi byl vydán v modro-šedé kombinaci. Tenisky se staly tak populární, že jsou dnes nabízeny v desítkách barev a vzorů. Mají za sebou přes 100 kolaborací s nejrůznějšími značkami nebo influencery. Mezi ty nejúspěšnější se řadí třeba spolupráce s Disney, Stussy nebo Marcem Jacobsem.

Společnost Vans na tomhle úspěšném modelu dál pracuje a snaží se ho různě inovovat. Jednou z takových inovací jsou i modely Sk8-Hi Slim a Sk8-Hi Slim Zip. Oproti originálu se vyznačují užší siluetou, která perfektně padne všem majitelům užších chodidel. Oba modely si zároveň zachovávají všechny oblíbené prvky původního modelu - tedy waflovou podrážku, polstrovaný límec i bílou vlnu na boku (jazz stripe).

Styl

Ikonický design Vans Sk8-Hi Slim (Zip) je dostatečně minimalistický na to, aby se hodil ke každému stylu. Pro rockovější vzhled ve stylu Wize Khalify tak například tenisky zkombinujte s roztrhanými kalhotami a koženou bundou Pokud chcete, aby boty co nejvíc vynikly, oblečte k nim skinny džíny nebo kalhoty kratší délky.

Jediným nápadnějším prvkem u Vans Sk8-Hi Slim (Zip) je výrazný „jazz stripe“ na boku. Nechybí ani pro značku typická waflová podrážka a nápis „off the wall“ na patě a jazyku. Verze Vans Sk8-Hi Slim Zip je obohacena o zip na patě, který je funkčním i designovým prvkem.

Pohodlí a číslování

O vaše pohodlí se starají především flexibilní protiskluzová podrážka a bohatě polstrovaná oblast kolem kotníku. Aby ale tenisky mohly naplno plnit svou funkci, je nutné zejména u kožených variant překonat počáteční nepohodlné období. Pokud vám záleží na dobré podpoře podélné i příčné nožní klenby nebo v teniskách plánujete nachodit kilometry, doporučujeme zauvažovat nad pořízením lépe tvarované vložky do bot.

Většina lidí s velikostí nemá problém a perfektně jim padne jejich velikost. Najdou se ale i tací, kterým je jejich běžná velikost velká nebo naopak malá. Z toho důvodu vám doporučujeme boty před nákupem raději vyzkoušet.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11], [12]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post