Vans Slip-On

Vans Slip-On


Zanalyzovali jsme 7054 uživatelských recenzí, 7 videopohledů a 3 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

13 důvodů, proč KUPOVAT Vans Slip-On

 • Tenisky poskytují vysoký komfort, udávají recenzenti. Jedna uživatelka poznamenala, že Vans Slip-On jsou tak pohodlné, že někdy úplně zapomene, že je má na nohou.
 • Kupující si oblíbili ikonický design bot. Podle jednoho blogera mají ten nejvíc cool vzhled na planetě.
 • Boty jsou dostupné ve velkém množství barev i vzorů.
 • Několik lidí zmínilo, že ohledně své obuvi už slyšeli řadu komplimentů.
 • Vans Slip-On stojí za každou utracenou korunu, shoduje se většina recenzentů.
 • Tenisky můžete nosit kamkoli. Lidé je obouvají do práce, do školy, na párty, ale třeba i na svatbu.
 • Několik skejťáků vyzdvihuje dobrou trakci (přilnavost) a skvělý pocit skateboardu pod nohama.
 • Vans Slip-On mají dlouhou a bohatou historii. Na trhu jsou již od roku 1977.
 • Někteří recenzenti patří mezi věrné zákazníky Vans a tyto boty kupují již po několikáté.
 • Sneakers si můžete vzít ke všemu. Dobře podle jejich majitelů vypadají s džínami, kraťasy i šaty.
 • Velikost bot podle většiny recenzentů odpovídá. Někteří ale zmiňují, že pokud Vans Slip-On plánujete nosit výhradně bez ponožek, mohou vám připadat větší. Jako lepší varianta se pak může zdát pár ve velikosti o půl čísla menší (v US číslování).
 • Snadno se čistí. Podle jednoho uživatele je skvělé, že je může jednoduše hodit do pračky. Upozorňuje ale, že do sušičky už nepatří.
 • Vans Slip-On si své místo získaly i v botníku celebrit. Obouvá je například herečka Kristen Stewart nebo její kolegyně Olivia Wilde.

4 důvody, proč NEKUPOVAT Vans Slip-On

 • Tenisky nejsou příliš prodyšné. Několik recenzentů je proto doporučuje nosit s ponožkami.
 • Boty jsou ze začátku příliš těsné a chvíli trvá, než povolí a přizpůsobí se. Několik uživatelů napsalo, že z toho důvodu měli odřené nohy či puchýře.
 • Pár kritiků upozornilo, že obuv nemá velkou podporu nožní klenby.
 • Několik kupujících není spokojeno s kvalitou materiálu. Udávají, že po krátké době nošení blednou barvy, trhá se špička nebo odlepuje podrážka.

Shrnutí

Vans Slip-On jsou jedním z nejkultovnějších modelů značky Vans. Uživatelé si je zamilovali pro nízkou cenu, pohodlnost i stylový design, který se hodí k téměř každému outfitu. Někteří ale upozornily na problematickou výdrž bot, kdy na nich opotřebení začíná být vidět již po pár měsících nošení. Několika dalším se zdálo, že se v nich hodně potí noha.

Jestliže hledáte snadno čistitelné a pohodlné tenisky, chcete mít na výběr ze široké palety barev a vzorů nebo je pro vás prioritou cenově dostupná obuv, tyto boty vám udělají radost. Pokud vám však nic neříká historie těchto tenisek, sháníte vysoce odolnou obuv nebo nejste ochotni čekat, než se bota rozchodí, Vans Slip-On pro vás pravděpodobně nebudou ty pravé.

Uživatelská hodnocení
 • 89%
  Amazon.com - 89%
 • 94%
  Vans.com - 94%
 • 94%
  Footlocker.com - 94%
 • 94%
  Google nákupy - 94%
93%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 7054 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Vans Slip-On

Vans Slip-On byly světu představeny již v roce 1977. Tenkrát však ještě nesly označení „Styl 98“. Mezi skateboardisty a BMX jezdci si ihned získaly velkou popularitu a to zejména díky své siluetě a elegantnímu designu.

Stephen Van Doren, syn zakladatele značky Vans, si již pár let po debutu těchto bot všiml, že řada skejťáků si na ně pomocí černé fixy kreslí šachovnicový vzor. Značka Vans tento design přejala a rozjela tak éru bot s kultovním vzhledem. Motiv šachovnice je dnes také typický pro hudební styl ska, který si ho spojuje s rovností černých a bílých. I pro příznivce ska se tak tato obuv stala ikonickou.

Na konci 70. let má Vans 70 obchodů v Kalifornii, jejich výrobky jsou vyváženy i za hranice USA. Značka tedy byla úspěšná, ale přeci jen stále lokální.

V roce 1982 však přichází zlom – Vans Slip-On objevily ve filmu “Zlaté časy na Ridgemont High”. Prakticky celý film v nich prochodil hlavní hrdina Jeff Spicoli, kterého hraje Sean Penn. Vans Slip-On tak získaly mezinárodní pozornost. Najednou v nich chtěl chodit celý svět. Obliba značky Vans tak dosáhla vrcholu.

Ani v dalších letech Vans Slip-On nic neztratily na své popularitě. I v současné době se řadí mezi jedny z nejvyhledávanějších siluet mezi teniskami.

Styl

Na českém trhu jsou Vans Slip-On dostupné v několika barvách a vzorech. Vaší volbou se tak mohou stát i boty se Spongebobem nebo Snoopym. Mezi nejoblíbenější patří ty se vzorem černobílé šachovnice nebo Star wars. Řada lidí si tuto obuv  navíc personalizuje tím, že si na ní kreslí svůj vlastní design. Díky klasickému vzhledu Vans Slip-On můžete nosit i na formálnější příležitosti. Bok bot zdobí střídmý nápis Vans, na patě poté naleznete klasický štítek „Vans Off the Wall“.

Pohodlí a číslování

Již při nákupu počítejte s tím, že Vans Slip-On vám z počátku nemusí připadat jako ta nejpohodlnější obuv na světě. Po chvíli se však boty rozchodí a většina lidí je poté vnímá jako pohodlné. Doporučujeme vám pořídit si Vans Slip-On ve své běžné velikosti. Pokud však plánujete boty nosit výhradně naboso, poté zauvažujte spíše o velikosti o půl čísla menší.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3]

Rate this post