Vans Ultrarange Gore

Vans Ultrarange Gore


Zanalyzovali jsme 67 uživatelských recenzí, 3 videopohledů a 2 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

11 důvodů, proč KUPOVAT Vans Ultrarange Gore

 • Lidé často oceňují praktičnost bot, protože nemají tkaničky, a není tak třeba je rozvazovat a zavazovat.
 • Jedna z majitelek si pochvaluje, že boty mají z vnitřní strany velmi jemný materiál a dají se tak nosit i bez ponožek.
 • Mnozí kupující si boty zamilovali pro jejich unikátní design a líbí se jim, že boty dokáží upoutat pozornost.
 • Tenisky se dají obout k jakémukoliv outfitu a hodí se pro lidi jakéhokoliv věku, líbí se řadě uživatelů bot.
 • Několik kupujících je nadšených, že je ve špičce bot dostatek místa pro prsty.
 • Boty mají prodyšný materiál, což je příjemné při delším nošení, uvádí jeden z majitelů.
 • Tento videorecenzent oceňuje pogumovanou přední část boty, která podle něj tenisky více chrání před poškozením.
 • Řada vlastníků bot si chválí, že jsou tenisky velmi lehké. Jeden z nich dodává, že si díky tomu připadá, jako by v botách létal.
 • Ačkoliv se jedná především o lifestylovou obuv, lidé tenisky nosí i do posilovny či na procházky do terénu.
 • Není výjimkou, že si lidé boty oblíbí natolik, že si pořídí hned několik jejich barevných variant.
 • Někteří z majitelů, včetně autorky této recenze, oceňují flexibilitu tenisek, a to především v přední části.

3 důvody, proč NEKUPOVAT Vans Ultrarange Gore

 • Pár kupujících kritizuje, že jim byly boty v běžně nošené velikosti velké a museli si pořídit tenisky o celé číslo menší.
 • Tenisky vypadají na noze příliš velké, nelíbí se několika majitelům bot.
 • Někteří z vlastníků upozorňují, že je třeba počítat s časem na rozchození bot a to především v případě, že máte širší chodidla.

Shrnutí

Tenisky Vans Ultrarange Gore jsou outdoorovou obměnou klasické siluety Old Skool. Lidé si je zamilovali pro jejich originální design, „ponožkové“ obouvání bez tkaniček i velmi komfortní materiál. Jako minus však někteří uvádějí číslování bot, které není přesné, nebo nutnost boty nejdříve prošlápnout, než jsou na nohou opravdu pohodlné.

Jestliže hledáte boty ikonické značky s nevšedním vzhledem, které si budete moci obout i na procházku terénem, pak jsou pro vás Vans Ultrarange Core jako stvořené. Pokud však dáváte přednost klasickému vzhledu a tenisky bez tkaniček nejsou nic pro vás, pak raději hledejte dál.

Uživatelská hodnocení
 • 97%
  Vans.com - 97%
 • 84%
  Google nákupy - 84%
 • 80%
  Zappos.com - 80%
87%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 67 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Vans Ultrarange Gore

Za dnes již kultovní značkou Vans stojí dva bratři – Jan a Paul Van Dorenovi, kteří ji spolu se dvěma blízkými kamarády Gordonem Lee a Sergem Deliou v roce 1966 založili. Jejich cílem bylo nabízet zákazníkům boty, které budou odrážet nejnovější trendy, ale zároveň si zachovají vysokou funkčnost.

Díru do světa udělala společnost Vans především díky modelu ze sedmdesátých let, původně nazývaném Style # 36. Později začaly být boty označovány jako Vans Old Skool a oblíbila si je především skejťácká komunita.

Úspěch značky přetrvával i v 80. letech, kdy se do početných řad fanoušků přidali také umělci, rockové hvězdy i hiphopeři. V 90. letech pak uznávanost společnosti podtrhla kolaborace se Supreme.

V průběhu čtyř desetiletí od vzniku ikonického modelu Old Skool prošla bota řadou modernizací a vylepšení, aby uspokojila co nejširší pole zákazníků. Od roku 2017 si konečně mohou přijít na své i fanoušci outdoorových aktivit. Právě pro ně je totiž určen model Vans Ultrarange Gore, který je často označován za letní obuv pro zastánce aktivního životního stylu a je součástí edice Vans Ultrarange.

Styl

Tenisky Vans Ultrarange Gore zaujmou „ponožkovým“ designem, kdy je bota tvořena jen jedním kusem látky a jazyk je tak spojen s bočními částmi tenisek. Hlavní funkcí tohoto vzhledu je snadné obouvání a zouvání. Pozornost však upoutají i elastické pásky přes celou svrchní část bot, které mají za úkol lépe držet nohu.

Boty se díky svému jednoduchému designu hodí k naprosté většině ležérních či sportovních outfitů a patrně tak nebudete mít problém je sladit se svým šatníkem.

Pohodlí a číslování

Pohodlí patří k nejvíce vychvalovaným vlastnostem bot, je však třeba počítat s nějakým časem na jejich prošlápnutí.

Co se týče číslování, na základě recenzí uživatelů radíme spíše pořídit si botu v menší velikosti, než kterou nosíte běžně.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5]
 2. Videopohledy [1][2], [3]
 3. Jiné zdroje [1][2]

Rate this post