Vans UltraRange Rapidweld

Vans UltraRange Rapidweld


Zanalyzovali jsme 236 uživatelských recenzí, 8 videopohledů a 4 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

12 důvodů, proč KUPOVAT Vans UltraRange Rapidweld

 • Téměř všichni majitelé se shodují na tom, že tenisky jsou všestrannou záležitostí. Můžete v nich dělat prakticky cokoli od cyklistiky přes náročnější pěší turistiku až po parkour.
 • Kupující se shodují, že Vans UltraRange Rapidweld jsou extrémně pohodlné tenisky. Řada cestovatelů napsala, že v nich prochodila celý den. Potvrzuje to i tento videorecenzent.
 • Tenisky jsou z měkkého a ohebného materiálu, je tedy snadné je rozchodit už po pár hodinách, shodují se téměř všichni uživatelé.
 • Pár běžců zmínilo skvěle provedené odpružení, které tlumí nárazy a zlepšuje zážitek z běhání.
 • Boty jsou skvěle prodyšné a nepotí se v nich nohy, shodují se téměř všichni recenzenti.
 • Řada uživatelů vyzdvihuje odolnost obuvi. Ani po několika měsících nošení prý nejsou znát známky opotřebení.
 • Obuv je příjemně lehká, shodují se majitelé tenisek.
 • Poutka na patě a na jazyku jsou praktické a obouvání je díky nim jednodušší, zmínilo několik kupujících.
 • Několik lidí chválí snadnou údržbu obuvi. Podle nich je nenáročná na čištění.
 • Lidé si na teniskách cení designu, konkrétně jsou nadšeni, že značka zachovala klasickou Vans siluetu.
 • Majitelé říkají, že boty vypadají skvěle v kombinaci téměř s jakýmkoli oblečením. Stejně to vidí i tento sneakerhead.
 • Řada kupujících uvedla, že zvažuje nákup druhého páru, protože se prý jedná o opravdu dobrou investici.

4 důvody, proč NEKUPOVAT Vans UltraRange Rapidweld

 • Několik lidí si stěžuje na patní část boty. Tvrdí, že je moc vysoká a tím pádem dře patu.
 • Pár kupujících kritizuje proporce obuvi, které někdy nevyhovují lidem s širšími chodidly.
 • Někteří měli problém s číslováním. Obuv byla o půl čísla až číslo menší.
 • Jeden kritik si stěžoval na úzkou špičku, která jej tlačila do palce.

Shrnutí

Model je modernější verzí svých předchůdců, což poznáte už jen podle ikonického designu bot. Právě ten řada majitelů velmi chválí. Lidé si na teniskách cení právě vysokého komfortu, prodyšnosti a možnosti nosit je celý den. Kritika padá hlavně na chybné číslování, lidem jsou Vansky někdy menší až o celé číslo, stejně tak i na vysokou patní část, která někdy může způsobovat odřeniny.

Pokud hledáte všestranné tenisky, na které je spolehnutí při jakékoli aktivitě, nechcete za boty dávat balík a je vaší prioritou pohodlí, budete s těmito botami spokojeni. Pokud jste si jisti, že nedokážete docenit siluletu Vans či hledáte odvážnější tenisky s nejnovějšími technologiemi, pak vám určitě doporučíme sáhnout po jiných.

Uživatelská hodnocení
 • 78%
  Amazon.com - 78%
 • 94%
  Vans.com - 94%
 • 88%
  Google nákupy - 88%
 • 98%
  Pacsun.com - 98%
90%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 236 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Vans UltraRange Rapidweld

Všechno to začalo v roce 1966. Tehdy se začala psát budoucnost jedné z nejznámějších obuvnických firem. Paul Van Doren se svými společníky otevřeli prodejnu obuvi, pod jejíž střechou se tenisky nejen prodávaly, ale také vyráběly. Stačilo ráno přijít a zaplatit a odpoledne už si zákazníci odnášeli nový pár tenisek. Na tehdejší poměry unikátní koncept si získal pozornost natolik, že hned první den ráno měli ve Vans rovnou 12 zakázek.

Prvotinou této značky byl model #4, známý také jako Authentic. Po něm následoval další úspěšný model, který se stal jasnou volnou celé jedné generace skaters, jménem Era. Ten vznikl spoluprací značky se skejtovou komunitou. Za designem obuvi stály dvě legendy skateboardové scény Tony Alva a Stacy Peralta. Právě v tento moment přichází na scénu ikonické logo Off The Wall.

Další typické poznávací znamení Vans tenisek, postranní pruh, známý jako Sidestripe (někdy také jako “Jazz stripe”), přichází jen o chvíli později. Jeho prvním nositelem jsou dnes legendární Vans Old Skool. Dalším, ale rozhodně ne posledním, důležitým milníkem v dějinách Vans jsou Classic Slip-On. Nazouvací tenisky bez tkaniček se dočkaly velké podpory ze strany skateboardistů a BMX jezdců.

Na tyto ikony navazuje model UltraRange Rapidweld. Značka zůstávala desítky let věrná svým kořenům, díky čemuž si vybudovala silnou základnu příznivců. V posledních letech ale zapracovala na tom, aby mohla svými teniskami dělat radost mnohem širší komunitě. A tak se v roce 2017 objevují na scéně UltraRange Rapidweld slibující všestrannost, čímž si získaly pozornost a následně i srdce mnoha sneakerheadů.

Styl

Vans UltraRange Rapidweld se od svých starších sourozenců liší v mnohém, ale klasická silueta zůstává. Tenisky získaly sportovnější design, slibující lehkost a prodyšnost a také špička je o něco vyšší než u předchozích modelů. Svršek tvoří primárně síťovina s koženými detaily. Nechybí ikonický postranní pruh a logo Of The Wall na zadní straně podrážky.

V rámci celé kolekce vyšly další verze této tenisky: UltraRange Gore, UltraRange Mesh, UltraRange Pro a UltraRange Rapidweld. Disponují řadou vylepšení a jsou určené pro specifičtější druh aktivit. Základní model je na českém trhu k dispozici v mnoha barevných variantách.

Pohodlí a číslování

Tenisky jsou prodyšné a komfortní téměř za jakékoli situace. Materiál je měkký a poddajný, boty proto při chůzi netlačí. Obuv má kvalitně provedené odpružení, které tlumí tvrdší nárazy a ulevuje tak nohám jejich majitelů. Jsou ale trochu užší a proto nemusí padnout všem, hlavně lidem s širšími chodidly.

Pokud nemáte předchozí zkušenost s číslováním Vans tenisek, nebo pokud plánujete nosit v botách ponožky, doporučujeme vám vzít si o půl čísla až číslo větší velikost, než je vaše běžná.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3], [4]

Rate this post