adidas 350

adidas 350


Zanalyzovali jsme 9 různých zdrojů, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

12 důvodů, proč KUPOVAT adidas 350

 • Představením modelu adidas 350 se značka vrátila k nestárnoucí siluetě z 80. let.
 • Většina uživatelů oceňuje minimalistický, retro a líbivý design bot.
 • Tenisky jsou velice pohodlné, zmiňují jejich spokojení majitelé.
 • Nemusíte se bát, že vás na vzhledu bot něco překvapí, tenisky totiž vypadají přesně jako na fotkách, pochvalují si kupující.
 • Několik lidí uvádí, že adidas 350 můžete obout ke všemu.
 • Předností bot je jejich prvotřídní kvalita. Použitý materiál je příjemný a zdá se, že dlouho vydrží, udávají někteří recenzenti.
 • Sneakers na českém trhu seženete v několika barvách. Rozhodovat se můžete mezi koženou a nubukovou verzí (materiál podobný semiši).
 • Podle několika lidí je kožená varianta vhodná i na nošení v zimních měsících.
 • Ať už jdete na procházku nebo na party, tyhle tenisky se vám podle jednoho recenzenta budou hodit.
 • Podle několika kupujících se boty dají snadno vyčistit.  
 • Tenisky se dají sehnat i za příjemně nízkou cenu, zmínili někteří recenzenti.
 • Číslování odpovídá, udává většina uživatelů.

4 důvody, proč NEKUPOVAT adidas 350

 • Podle jednoho recenzenta je vložka v botách příliš plochá. Tenisky proto nedoporučuje na delší chození.
 • I když většina kupujících nemá s číslováním problém, hrstka lidé uvádí, že tenisky jim jsou o trochu větší. Jeden recenzent udává, že stačí sáhnout po silnějších ponožkách, jiní raději zvolili velikost o půl čísla menší (v US číslování).
 • Barvy nubukové verze rychle blednou, postěžoval si jeden kritik.
 • Jeden uživatel poznamenal, že kožené boty ze začátku nebyly příliš pohodlné a jejich nošení mu způsobilo puchýře.

Shrnutí

Adidas zapátral v archivech a představil model adidas 350 inspirovaný siluetou z 80. let. Uživatelé si tyto tenisky oblíbili pro jejich odolnost, klasický vzhled i všestrannost. Jeden recenzent však upozornil na blednutí barev u nubukové verze. V případě kožené varianty byla kritizována nepohodlnost při prvním obutí.

Pokud jste fanoušci klasického vzhledu s moderními prvky, sháníte univerzální boty ladící ke každému outfitu nebo nechcete zruinovat svou peněženku, adidas 350 jsou tenisky přesně pro vás. Jestliže ale máte rádi divočejší vzory a barevné kombinace nebo máte ploché nohy, tyto boty pro vás možná nebudou tou správnou volbou.

Naše hodnocení
 • 90%
  Hodnocení od SvětSneakers - 90%
90%

Pouze několik úvodních vět

Hodnocení jsme sestavili na základě 9 různých zdrojů. Zaměřili jsme se hlavně na videorecenze a uživatelská hodnocení.

Příběh bot adidas 350

Adidas v roce 2016 představil kolekci Spezial čerpající z bohatého dědictví a historie značky. Mezi novými modely se objevily také tenisky adidas 350 SPZL. Ty se pyšnily siluetou z 80. let, která ale byla exkluzivně dostupná pouze v Japonsku. I díku tomu byly tyto boty v minulosti známé spíše mezi teniskovými fajnšmekry.

Širšímu publiku byly představeny právě až v roce 2016. Jejich design zůstal nezměněný. Tenisky byly z počátku dostupné pouze v černo-bílé kombinaci s detaily ve zlaté barvě. Po svém uvedení na trh získávaly kladné ohlasy a nabídka barevných variant se tak brzy rozšířila. Značka model adidas 350 SPZL nově nabízela i v nubukové variantě.

V roce 2017 adidas tento model zařadil do své běžné kolekce a jeho název zkrátil na adidas 350. Tenisky se tak stávají dostupnější a postupně si získávají své fanoušky.

Styl

Sportovní a současně elegantní, to jsou tenisky adidas 350. Díky minimalistickému vzhledu vypadají dobře s každým kouskem včetně džínsů, kraťasů a sportovních kalhot.

Vybírat můžete z několika decentních barevných provedení. Co se materiálu týče, jsou dostupné dvě verze – kožená a nubuková (materiál podobný semiši). Klasická silueta lehce připomíná oblíbené Superstary, najdete na ní ale i prvky blízké modelu Stan Smith a Gazelle. Tenisky zdobí tři pruhy obvykle vyvedené v kontrastních barvách, perforace na špičce a nápis „adidas 350“ na boku.

Pohodlí a číslování

S teniskami adidas 350 se o svůj komfort nemusíte obávat. Vyznačují se použitím kvalitních, příjemných materiálů a prodyšností. Koženou verzi vám můžeme doporučit i pro nošení v zimě.

Číslování bot odpovídá. O velikosti o půl číslo menší (v US číslování) se vyplatí uvažovat v případě, že máte úzkou nohu.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4]

Rate this post