New Balance 247

New Balance 247


Zanalyzovali jsme 133 uživatelských recenzí, 7 videopohledů a 1 další zdroj, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT New Balance 247

 • Tenisky jsou velmi pohodlné i na celodenní nošení. Několik lidí v recenzích zmiňuje, že boty mohou nosit i na dvanáctihodinové směny v práci, aniž by je nohy bolely.
 • Boty jsou prodyšné a nemusíte se bát, že by se vám v nich potila noha, chválí jeden kupující. Další dodává, že jsou díky tomu skvělé i na léto.
 • Vysoké procento kupujících vyzdvihuje velmi dobré tlumení bot.
 • Jeden z kupujících na e-shopu newbalance.com říká, že ačkoliv se jedná o klasické boty na zavazování, velmi snadno a rychle se obouvají.
 • Lidé často oceňují jednoduchý design bot a říkají, že je nosí téměř ke všem možným outfitům a příležitostem.
 • Mnoho lidí si pochvaluje dobré číslování bot, díky čemuž jim tenisky skvěle padnou. Jeden majitel dokonce říká, že mu objímají nohu stejně dokonale jako plavecké ploutve.
 • Lidé tenisky milují pro jejich stylový a jednoduchý design. Někteří z kupujících oceňují, že boty nevypadají příliš sportovně a mohou je tak nosit i do kanceláře.
 • Autor této videorecenze uvádí, že špička boty je dostatečně prostorná a tenisky tak budou pohodlné i pro majitele širokých chodidel.
 • Někteří uživatelé v recenzích uvádějí, že si kupují už několikátý pár těchto bot, nebo si plánují pořídit další.
 • Cena bot je ve srovnání s podobnými teniskami jiných značek příznivá, myslí si několik majitelů.

5 důvodů, proč NEKUPOVAT New Balance 247

 • Jeden majitel upozorňuje, že boty nemají zpevněnou špičku a je třeba si na to dávat pozor například při stěhování nábytku, kdy hrozí, že vám něco spadne na nohu.
 • Podle několika sběratelů sneakers není nabídka barev dostatečná a doufají, že brzy přibudou další varianty.
 • Kvůli připevněnému jazyku bota v okolí kotníku tlačí, kritizuje jeden z kupujících.
 • Některým majitelům bot se nelíbí, že barva na obrázku neodpovídá skutečnému odstínu. Oranžová je podle jedné zákaznice ve skutečnosti dokonce fluorescentní.
 • Kvalita bot je průměrná a části bot nejsou příliš dobře sešité, kritizuje jeden zákazník.

Shrnutí

Ačkoliv jsou tenisky New Balance 247 na trhu stále spíše nováčky, dokázaly si už získat poměrně širokou fanouškovskou základnu. Lidé je milují pro jejich komfort a oceňují, že je mohou nosit po celý den. Chválí také to, že boty pevně a zároveň pohodlně obepínají nohu. Někteří však kritizují malý výběr barevných kombinací nebo nedostatečně zpevněnou špičku bot.

Hledáte-li pohodlné boty pro každodenní nošení do práce nebo na delší procházky, nejspíš vám New Balance 247 budou vyhovovat. Pokud však sháníte boty na sport nebo preferujete tenisky v ultra moderním stylu, pak vám patrně radost neudělají.

Uživatelská hodnocení
 • 82%
  Amazon.com - 82%
 • 96%
  Newbalance.com - 96%
 • 93%
  Finishline.com - 93%
 • 82%
  Footlocker.com - 82%
 • 90%
  Google nákupy - 90%
89%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 133 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot New Balance 247

Přestože patří tenisky New Balance 247 k nejnovějším počinům této značky, těší se ve světě sneakers velké pozornosti a popularitě. Na trh vstoupily v prosinci roku 2016 a to ve velmi limitované množství – k dostání bylo pouze 247 párů bot. Tato edice se nazývala „Friends & Family“ a nyní už jí seženete jen velmi těžko. Vzhledem k omezenému počtu kusů byla pochopitelně vyprodána rychlostí blesku. Boty byly původně k dostání v kombinaci šedé a tmavě modré.

Omezená dostupnost bot a vysoká kvalita byly bezpochyby skvělým nápadem, jak boty na trh uvést. U počtu 247 párů tak samozřejmě nezůstalo. Hned v lednu 2017 následovala edice New Balance 247 Luxe. Všichni milovníci sneakers se mohli těšit na vynikající kvalitu materiálů, jako jsou prémiová kůže a neopren, a minimalistický design. K dostání byly tenisky ve třech barvách – černé, bílé a béžové.

O chvíli později pak přišla na řadu edice New Balance 247 Sport. Ta čerpala inspiraci z několika starších modelů značky, kterým dodala moderní nádech. Boty zaujaly gumovým jazykem, neoprenovou „ponožkovou“ konstrukcí okolo kotníku a špičkou ze síťoviny. Na výběr byla oranžová, olivová, černá a černobílá varianta.

Třetí variací se pak stala řada New Balance 247 Classic, která odkazuje ke kořenům značky. Jak už napovídá název, i barvy, v nichž je edice k dostání, jsou klasické. Mezi černou, bílou a šedou variantou si mohou vybírat muži i ženy.

Styl

Boty New Balance 247 vynikají minimalistickým designem inspirovaným oblíbenou běžeckou siluetou. Svrchní část bot je tvořená kombinací síťoviny a neoprenu. Jazyk boty je spojen s bočními částmi tenisek pro snadné a pohodlné obouvání. Nechybí pěnová podrážka Revlite pro co nejvyšší komfort.

Na bočních stranách bot najdeme typické písmeno „N“ jako symbol značky. Na jazyku je pak umístěno celé logo včetně názvu boty. Na boční i spodní straně podrážky je nápis „Revlite“ odkazující k použité pěnové technologii.

Název boty 247 upozorňuje na to, že jsou tenisky určené k nošení po 24 hodin 7 dní v týdnu. Jsou tedy dostatečně univerzální, aby doplnily celou řadu sportovních i ležérních outfitů a daly se využít pro mnoho různých příležitostí.

Pohodlí a číslování

Už samotný název 247 dává tušit, že na komfortu při nošení si dali tvůrci opravdu záležet. Díky použitému materiálu, podrážce Revlite a dalším vychytávkám vám tak boty budou moci nejspíš dělat společníka po celý den, aniž by vás bolely nohy. Sáhnout můžete po své běžné velikosti bot, jak doporučuje i řada jejich majitelů.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post