Nike Air Force 1 Mid

Nike Air Force 1 Mid


Zanalyzovali jsme 1411 uživatelských recenzí, 8 videopohledů a 4 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

12 důvodů, proč KUPOVAT Nike Air Force 1 Mid

 • Je to opravdu odolná obuv, která něco vydrží, shodují se recenzenti.
 • Kupující chválí odvětrávání, obuv je díky perforaci na nártu vzdušná a vhodná na celodenní nošení.
 • Boty mají dostatečnou oporu pro kotníky, chrání je před podvrtnutím a bolestmi, tvrdí uživatelé.
 • Tenisky jsou skvělé v tom, že je lze nosit prakticky po celý rok, shoduje se mnoho jejich majitelů.
 • Pár hráčů basketbalu je vnímá jako dostačující obuv na basketbal a to díky pivot pointům na podrážce a technologii Air.
 • Boty jsou natolik stylové, že se hodí snad úplně ke všemu od formálního až po sportovní oblečení, shoduje se většina.
 • Lidé chválí nadčasový design tenisek, působí moderně i po 30 letech.
 • Uživatelé si na botách cení snadného čištění, a to i v případě bílého modelu. Návod jak vyčistit Air Force 1 najdete v tomto videu.
 • Recenzenti jsou spokojeni s celoroční dostupností bot, mohou kdykoliv přikoupit pár pro sebe nebo pro známé jako dárek.
 • Mnoho kupujících shledává cenu bot jako přijatelnou.
 • Majitelé původního modelu hodnotí novou verzi tenisek kladně a shodují se, že se prakticky v ničem nezměnila.
 • Řada lidí by tyto tenisky doporučila i svým kamarádům.

4 důvody, proč NEKUPOVAT Nike Air Force 1 Mid

 • Několik kupujících si stěžuje na vrzání bot v případě kožené verze tenisek. Jeden majitel doporučil ošetřit boty kokosovým olejem, který boty zbaví vrzání a zároveň nezanechává skvrny.
 • Lidem vadí, že je boty těžší rozchodit kvůli tvrdému materiálu.
 • Boty jsou trochu těžší, stěžuje si pár recenzentů. Jeden z nich napsal, že jsou podobně těžké jako obuv značky Timberland.
 • Tkaničky jsou příliš dlouhé a motají se pod nohy, píší někteří.

Shrnutí

Air Force 1 Mid si vysloužila nejvíce chvály pro to, jak vypadá. Lidem se velmi líbí nadčasový design a fakt, že dodají šmrnc každému outfitu. Plusové body dostala obuv také za to, že je odolná a leccos vydrží, je vzdušná a snadno se čistí. Majitelům ale vadí vyšší váha bot a v případě kožené verze také “vrzání” bot při chůzi. Další problém lidé vidí v tvrdosti materiálu, botám je třeba dát více času, než si sednou a budou skutečně pohodlné.

Pokud hledáte lifestolové tenisky, ve kterých se budete cítit miliónově a současně od nich očekáváte prodyšnost a trvanlivost, jsou Air Force 1 Mid tím pravým pro vás. Jestliže je vaší prioritou, aby byl materiál bot vysoce poddajný a tenisky byly lehké a vhodné také na sport, pak vám doporučujeme hledat dál.

Uživatelská hodnocení
 • 93%
  Amazon.com - 93%
 • 90%
  Amazon.co.uk - 90%
 • 96%
  Finishline.com - 96%
 • 94%
  Footlocker.com - 94%
 • 96%
  Influenster.com - 96%
 • 92%
  Google nákupy - 92%
93%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 1411 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Nike Air Force 1 Mid

„Vzduch v krabici“ – jednoduchý slogan, který vzbuzoval zvědavost a sliboval velké věci. V roce 1982 se na pultech obchodů a na nohách basketbalových hvězd objevily Air Force 1. Jak slogan napovídal, oplývaly technologií Air - vzduchovou kapslí v patě, která tlumila tvrdé dopady na chodidlo. A nejen to, pivot pointy na podrážce dovolovaly hráčům hbitější pohyb na hřišti. Zkrátka vlastnosti k nezaplacení.

Designérem AF1 byl Bruce Kilgore a pravděpodobně ani on ani v Nike netušili, jak moc tyto tenisky zasáhnou nejen basketbalový svět. Možná právě proto výrobce jejich výrobu v roce 1984 zastavil. Tlak fanoušků a distributorů byl ale natolik intenzivní, že Nike podlehl a v roce 1986 je vrátil zpět do hry - barevnější a dostupnější než dosud. V roce 1992 přichází mid verze a o pár let později AF 1 Low v zářivě bílé.

Právě ty z nějakého důvodu padly do oka raperovi Jay-Z, který je nezapomněl zmínit v jednom ze svých songů a tím jim otevřel dosud zavřené dveře do hiphopové komunity. Vše to završil Nelly, který jim věnoval dokonce vlastní hymnu, singl Air Force Ones. Dnes na světě existuje téměř 2 000 verzí tohoto modelu, což se pravděpodobně nedá říci o moc teniskách. Není tedy divu, že AF1 patří k nejprodávanějším teniskám na světě – a to aniž by se Nike snažil o jejich výraznější propagaci.

Styl

Air Force 1 Mid jsou inspirovány basketbalovými botami a jejich design se ani po více než 30 letech nezměnil. Design tenisek je jednoduchý a sportovní, díky silnější podrážce působí masivním dojmem. Botou prostupuje jemné, ale výraznější prošívání, nártová oblast je vybavena perforací pro lepší vzdušnost bot. Nechybí ikonické logo Nike na vnější vnitřní straně bot a štítek s nápisem AIR na tkaničkách.

Mid-cut verze těchto bot má prodlouženou patní a kotníkovou část, kterou můžete utáhnout páskem. AF1 jsou dostupné v opravdu pestré škále barevných variant, ale klasiky, modrý a černý model stále zůstávají těmi nejoblíbenějšími a nejprodávanějšími z nich.

Pohodlí a číslování

Air Force 1 Mid je celkem pohodlná a vzdušná lifestylová obuv, jejíž hlavní prioritou je hlavně oslnit. Sekundárně je můžete využít také k jejich původnímu účelu, tzn. na basketbal. Technologie Air zajistí, aby vás tvrdé dopady neohrozily na zdraví, pivot pointy zkvalitní váš styl hry.

Pro boty značky Nike platí, že číslování se vždy trochu rozchází. V případě těchto tenisek můžete jít o půl čísla níž, protože jsou boty trochu prostornější. Máte-li širší chodidlo, zůstaňte u své velikosti.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8]
 3. Jiné zdroje [1][2], [3], [4]

Rate this post