Nike Lunar Force 1 Duckboot

Nike Lunar Force 1 Duckboot


Zanalyzovali jsme 268 uživatelských recenzí, 11 videopohledů a 2 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

9 důvodů, proč KUPOVAT Nike Lunar Force 1 Duckboot

 • Lidé si pochvalují, že ačkoliv jsou boty pevné a robustní, stále jsou velmi lehké. Podle tohoto videorecenzenta jsou boty dokonce lehčí než některé běžecké boty.
 • Mnoho lidí je nadšených, že tenisky bez problémů zvládnou i procházku v dešti či sněhu a stále udrží nohy v suchu.
 • Většina kupujících je spokojena s tím, jak jim skvěle padla běžně nošená velikost bot.
 • Jeden z uživatelů oceňuje, že je bota pohodlná i pro lidi s širokými chodidly.
 • Spousta lidí v recenzích tvrdí, že kamkoliv se v botách vydají, slýchají od okolí jen samé komplimenty.
 • Lidé často zmiňují, že jsou boty tak pohodlné, že v nich mohou strávit klidně celý den.
 • Jeden ze zákazníků e-shopu footlocker.com oceňuje, že přestože jsou boty vyšší, poskytují v oblasti kotníku dostatečnou flexibilitu.
 • Mnozí kupující si boty zamilovali natolik, že si plánují pořídit i další barevné varianty.
 • Přestože cena není zrovna lidová, většina majitelů bot se shoduje, že cenovka je vzhledem ke kvalitě bot adekvátní.

4 důvody, proč NEKUPOVAT Nike Lunar Force 1 Duckboot

 • Několik majitelů bot upozorňuje, že boty jsou velmi kluzké na hladkých površích a musíte si dávat pozor, abyste nespadli.
 • Jednomu kupujícímu se po čtyřech měsících nošení začala odlupovat špička podrážky od zbytku boty.
 • Někteří kritici zmínili, že boty nejsou dostatečně prodyšné a v teplejším počasí se jim v nich noha potí.
 • Při čištění boty se smývá i barva, uvádí jeden z nespokojených majitelů v recenzi.

Shrnutí

Tyto tenisky v sobě kloubí povedený design a vysokou funkčnost. Lidé je milují pro jejich odolnost vůči dešti i sněhu, neuvěřitelnou lehkost a vysokou pevnost zároveň. Kritizovány však jsou pro svou nestabilitu na hladkých površích nebo nedostatečnou prodyšnost, která se projevuje především ve vyšších teplotách.

Pokud hledáte boty, které bez problémů vydrží jak mrazivé, tak i deštivé počasí, a nechcete přitom rezignovat na stylový design, pak jsou pro vás Nike Lunar Force 1 Duckboot jako stvořené. Jestliže však hledáte tenisky na léto, nebo nemáte rádi robustně vypadající boty, pak se pro vás rozhodně najdou vhodnější modely.

Uživatelská hodnocení
 • 91%
  Amazon.com - 91%
 • 94%
  Nike.com - 94%
 • 94%
  Footlocker.com - 94%
 • 98%
  Google nákupy - 98%
94%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 268 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Nike Lunar Force 1 Duckboot

Píše se rok 1982 a jedna bota spustila ve světě sneakers revoluci. Jedná se o tenisky Nike Air Force 1, které se řadí k nejžádanějším počinům této značky. Původně byla tato obuv, vytvořená slavným Brucem Kilgorem, určena pro hráče basketbalu a vůbec poprvé s ní byla představena technologie Nike Air fungující na principu stlačeného vzduchu v pevné kapsli pro co nejpříjemnější dopad.

Svět inovativních technologií v roce 2008 obohatila novinka Lunarlon, která díky vynikajícímu odpružení zajistila dokonalé pohodlí hráčům basketbalu i dálkovým běžcům. K vidění byla hned na dvou modelech - Nike Lunaracer a Nike Hyperdunk.

O čtyři roky později tvůrce napadla, jak se později ukázalo, skvělá myšlenka, a spojili slavnou siluetu bot Air Force 1 s technologií Lunarlon. V prosinci roku 2012 si tak svůj debut odbyly tenisky Nike Lunar Force 1 a svět fanoušků sneakers je přivítal s velkým ohlasem.

Tím se však vývoj těchto bot nezastavil. V reakci na stále se měnící a zvyšující se požadavky zákazníků vznikly v roce 2015 tenisky Nike Lunar Air 1 Duckboot, které byly stvořeny tak, aby vydržely chladné i deštivé počasí. Tyto boty změnily mnohé - lidem totiž se svým příchodem nabídly model, který je jak plně funkční, tak i stylový, lehký a pohodlný. Boty se staly brzy velmi populárními, o čemž svědčí i fakt, že se objevily v dalších barevných provedeních i v nízké verzi.

Styl

Boty Nike Lunar Air 1 Duckboot na první pohled zaujmou kotníkovým provedením a robustní konstrukcí. Svrchní část tvoří voděodolný materiál, aby tenisky dokázaly odolat dešti i sněhu. V přední části bot najdeme zdobení v podobě plastových cvočků ve tvaru hvězdiček a pevné šněrování. Na stranách bot nemůže chybět tradiční fajfka jako logo značky.

Tenisky nejspíše nevyužijete jako obuv do kanceláře nebo na slavnostní příležitosti, ale budou se hodit ke spoustě sportovních a zimních outfitů.

Pohodlí a číslování

Ačkoliv boty mohou na první pohled působit trochu těžkopádně, většina lidí si na nich pochvaluje lehkost a vysoký komfort. V tomto případě se nemusíte bát sáhnout po velikosti, kterou běžně nosíte.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9], [10], [11]
 3. Jiné zdroje [1][2]

Rate this post