Nike Lunarcharge

Nike Lunarcharge


Zanalyzovali jsme 124 uživatelských recenzí, 9 videopohledů a 4 další zdroje, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT Nike Lunarcharge

 • Lidé na teniskách obdivují jejich moderní a stylový design a často na něj slýchávají od okolí komplimenty.
 • Přestože se primárně jedná o lifestylové boty, mnozí kupující v komentářích zmiňují, že je nosí i na běhání či do posilovny.
 • Jeden z majitelů bot si na e-shopu nike.com pochvaluje, že přední část boty nabízí dostatek místa pro prsty u nohou.
 • Boty jsou prodyšné a noha tak může dobře „dýchat“, líbí se mnoha jejich majitelům.
 • Autor této videorecenze oceňuje, že boty mají okolo kotníku pružný materiál a velmi snadno se díky tomu obouvají.
 • Podle několika recenzujících mají tenisky kvalitní tlumení.
 • Tento videorecenzent chválí čistý a jednoduchý vzhled podrážky bot s vytlačeným nápisem „NIKE“ na boku.
 • Mnoho uživatelů se shoduje, že jsou boty velmi lehké a měkké. Jeden z nich dokonce ve své recenzi napsal, že se mu v nich chodí jako po obláčku.
 • Tenisky rozhodně stojí za investici, říká jeden recenzující na amazonu. Cena prý odpovídá kvalitě provedení.
 • Na podrážce neulpívá špína, říká ve své videorecenzi jeden majitel.

5 důvodů, proč NEKUPOVAT Nike Lunarcharge

 • Řada lidí v recenzích kritizuje číslování. Boty jsou podle nich malé a doporučují tak objednat o číslo větší, než nosíte běžně, nebo boty raději před koupí vyzkoušet v obchodě.
 • Několika majitelům bot se tenisky nezdají příliš odolné a rychle se podle nich ochodí.
 • Podle tohoto videorecenzenta by měli tvůrci zapracovat na patě boty, která není polstrovaná a nepříjemně tlačí na achillovku. Mnoho lidí také v recenzích zmínilo, že se jim v tomto místě tvořily z bot puchýře a doporučují kvůli tomu nosit vysoké ponožky.
 • Jeden z kritiků zmínil, že boty neposkytují dostatečnou oporu v přední části.
 • Někteří lidé v komentářích zmínili, že kvůli materiálu je bota ve střední části příliš úzká.

Shrnutí

Tenisky Nike Lunarcharge v sobě spojují technologie hned z pěti oblíbených modelů bot této značky. Lidé je milují pro jejich stylový design, dobrou prodyšnost a vysoký komfort. Někteří jsou však nespokojeni s číslováním a zadní částí boty, která někdy tlačí na achillovku a způsobuje tak puchýře či nepříjemné tření.

Pokud hledáte boty na běžné nošení v moderním designu s řadou zajímavých technologií, pak by vám Nike Lunarcharge mohly vyhovovat. Jestliže trváte na tom, aby vám boty ihned sedly a hodláte v nich sportovat nebo pracovat celý den, určitě najdete pohodlnější modely.

Uživatelská hodnocení
 • 68%
  Nike.com - 68%
 • 82%
  Amazon.com - 82%
 • 68%
  Finishline.com - 68%
 • 89%
  Footlocker.com / .eu - 89%
 • 89%
  Runnerclick.com - 89%
79%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 124 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Nike Lunarcharge

Značka Nike má ve svém repertoáru mnoho ikonických modelů. Některé však přeci jen vyčnívají – Nike Air Presto, Air Max 90, LunarEpic, Air Flow a Air Current. A právě z těchto „teniskových hvězd“ si vzal inspiraci model Nike Lunarcharge.

Designérský tým Nike vzal to nejlepší ze slavných modelů a spojil vše v jeden nový – Nike Lunarcharge. Celkový tvar si tenisky vypůjčily od slavných Nike Air Current, zatímco vnitřek boty se podobá Nike Air Presto. Šněrovací systém s plastovými oky vám nejspíš připomene Nike Air Max 90, neopren ve svrchní části bot zase odkazuje k Nike Air Flow. Oblíbený a flexibilní tlumicí systém Lunarlon, který vyniká svou lehkostí, převzaly tenisky od modelu LunarEpic.

Model Nike Lunarcharge se dostal do prodeje 18. listopadu 2016 za podpory sportovce a influencera Nigela Sylvestera. Původně byla k dostání pouze bílo-černá barevná kombinace, ale další brzy přibývaly. Ani ne o měsíc později pak byly v limitovaném množství představeny varianty Premium a Essential, následovaly také Premium SE, Infrared či Premium LE.

Styl

Tenisky Nike Lunarcharge mají čistý a moderní vzhled. Špička boty je tvořená síťovinou, střed boty a kus zadní části je z neoprenu. Na první pohled zaujme neobvyklé šněrování – tkaničky drží plastový kus s otvory. Boty nemají klasický jazyk, ale jejich vrchní část je tvořena na způsob ponožky pro pohodlí a příjemné obouvání. Na bocích bot nechybí ikonická fajfka (swoosh). Ta je vyobrazená i na patě pravé boty z páru, na levé najdeme nápis „NIKE“.

Boty se díky svému jednoduchému vzhledu ve spíše tlumených barvách hodí k jakémukoliv sportovnějšímu outfitu.

Pohodlí a číslování

Boty Nike Lunarcharge jsou lehké a spojují řadu špičkových technologií, avšak pohodlí není jejich hlavní doménou. Problém s nimi mají lidé především kvůli jejich patě, která má tendenci způsobovat puchýře.

Při vybírání velikosti tak raději sáhněte po teniskách alespoň o půl čísla větších a počítejte s tím, že bude chvíli trvat, než je rozchodíte. 

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9]
 2. Videopohledy [1], [2], [3], [4], [5], [6], [7], [8], [9]
 3. Jiné zdroje [1], [2], [3], [4]

Rate this post