Vans ISO 1.5

Vans ISO 1.5


Zanalyzovali jsme 1263 uživatelských recenzí, 8 videopohledů a 1 další zdroj, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT Vans ISO 1.5

 • Několik lidí ve své recenzi oceňuje minimalistický a stylový design bot.
 • Tenisky jsou velice pohodlné, nemohou si vynachválit recenzenti. Jeden uživatel uvedl, že tyto boty vyvezl na výlet do Amsterdamu, kde v nich každý den nachodil několik kilometrů – a jeho nohy byly v pohodě.
 • Řadu kupujících nadchla extrémní lehkost obuvi.
 • Boty jsou aktuálně v roce 2019 dostupné v několika barevných kombinacích.  
 • Pár lidí udává, že obuv seženete za přijatelnou cenu.
 • Někteří kupující již ohledně svých bot slyšeli několik pochvalných komentářů.
 • Vans ISO 1.5 jsou skvělou obuví do horkých letních měsíců.
 • Tenisky jsou dostatečně prodyšné, uvádí pár jejich majitelů.
 • Recenzenti vítají, že v botách mohou chodit do práce, na párty, cvičit i rekreačně jezdit na skejtu.
 • Tenisky jsou skvělé jako dárek, hned několik lidí uvedlo, že jimi obdarovaní byli spokojení.

5 důvodů, proč NEKUPOVAT Vans ISO 1.5

 • Tenisky nejsou vhodné na pravidelný běh ani profesionálnější skateboarding nebo BMX, udává několik kupujících.
 • Použitý materiál vypadá docela levně, nelíbí se hrstce kritiků.
 • Někteří uživatelé nejsou spokojení s kvalitou materiálu ani s výdrží bot. Poukazují zejména na podrážku, která se podle nich rychle ochodí.
 • Sneakers jsou příliš úzké, stěžuje si celá řada kupujících. Tento problém mají zejména se špičkou obuvi.
 • Boty jsou ze začátku docela těsné, po několika nošeních se ale o trochu roztáhnou, zmiňuje jeden recenzent. Podle většiny kritiků to ale nestačí a je proto nutné koupit pár ve velikosti o půl až celé číslo větší (v US číslování).

Shrnutí

Tenisky Vans ISO 1.5 využijete ve skate parcích i městských ulicích. Lidé si je oblíbili především pro jejich jednoduchý design, ultra nízkou váhu a vysoký komfort, jaký nohám poskytují i při celodenním nošení. Na druhou stranu recenzenti nejsou spokojeni s odolností bot ani s poněkud levně vypadajícím materiálem.

Pokud chcete ulovit lehké boty vhodné na léto, sháníte pohodlné i dobře vypadající tenisky anebo nechcete zruinovat svou peněženku, Vans ISO 1.5 vám zvýší tep. Pokud však máte rádi tenisky s hromadou ozdobných prvků nebo hledáte obuv, co vám zaručeně vydrží roky, tyto boty vám radost nejspíš neudělají.

Uživatelská hodnocení
 • 85%
  Amazon.com - 85%
 • 90%
  Amazon.co.uk - 90%
 • 91%
  Vans.com - 91%
 • 96%
  Google nákupy - 96%
91%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 1263 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Vans ISO 1.5

Značka Vans svou historii začala psát 16. března 1966 v americkém městě Anaheim. Na jeho počátku stáli bratři Jim a Paul van Dorenovi a jejich přátelé Gordon Lee a Serge Delia. Tato parta se rozhodla vyrábět tenisky, které se proslavily dnes již klasickou waflovou podrážkou.

První model této značky nesl název Vans #44, dnes ho známe jako Vans Authentic. Značka světu brzy představila i další legendární modely jako například Old Skool (Styl 36) nebo Slip-on (Styl 98). Vansky si rychle oblíbili skejťáci. Boty jim vyhovovaly zejména svou ohebnou, přilnavou podrážkou a minimalistickým designem, který Paul v roce 1977 doplnil ikonickým jazz stripem.

Tenisky Vans ISO 1.5 se řadí po bok svých slavných předchůdců a nabízí vysokou pohodlnost i jednoduchý vzhled. Jejich nízká silueta se navíc vyznačuje extrémní lehkostí a prodyšností, tyto boty tak představují ideálního společníka do letních měsíců.

Styl

Minimalistický vzhled je poznávacím znamením bot Vans ISO 1.5. Pro jejich nositele to znamená jednu věc – tenisky mohou obout k téměř jakémukoli outfitu. Jak ukazuje například tento uživatel, boty vypadají dobře i s klasickými džínami.

Vans ISO 1.5 seženete v několika barevných variantách. Volit tak můžete střídmé barvy, ale i divočejší vzory. Díky kultovní linii „jazz stripe“ na první pohled poznáte, že jde o Vansky. Jazyk bot má všitou nášivku s logem Vans, odkaz na název značky se nachází i na patě.

Pohodlí a číslování

Tenisky Vans ISO 1.5 jsou pohodlné i při každodenním nošení. Vyznačují se měkkou UltraCush Lite podrážkou, speciální funkcí ActionFit pro tlumení paty i nízkou váhou a dobrou prodyšností. Vans ISO 1.5 tak mají všechny předpoklady pro to, aby byly perfektní obuví do horkých dnů.

Pozor si ale dejte na to, že jejich číslování neodpovídá. Tenisky jsou příliš těsné, doporučujeme proto volit pár ve velikosti o půl čísla větší (v US číslování). Pokud máte širší nohy nebo máte rádi větší prostor pro prsty, nebojte se koupit boty ve velikosti větší o celé jedno číslo. Raději upozorňujeme i na to, že použitý materiál vám ze začátku může připadat poměrně těsný, po pár obutích se ale vašim chodidlům přizpůsobí.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8][9]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post