Vans Sk8-Hi Lite

Vans Sk8-Hi Lite


Zanalyzovali jsme 4475 uživatelských recenzí, 7 videopohledů a 1 další zdroj, abychom mohli stvořit plně objektivní recenzi očištěnou od všech nesmyslů:

10 důvodů, proč KUPOVAT Vans Sk8-Hi Lite

 • Většina kupujících si pochvaluje, že jsou boty neuvěřitelně lehké, a dají se tak bez problémů nosit po celý den. Jeden z nich říká, že díky tomu v teniskách rád cestuje.
 • Vysoké procento majitelů uvádí, že jim boty perfektně sedí v jejich běžně nošené velikosti.
 • Spousta vlastníků tenisky označuje za velmi pohodlné. Jeden z nich říká, že u většiny bot má při prvním nošení puchýře, ale tyto boty byly na nošení příjemné ihned.
 • Lidé často zmiňují, že boty skvěle ladí s jejich oblíbenými outfity. Obzvlášť dobře podle nich vypadají k riflím.
 • Někteří sneakerheads tvrdí, že jsou boty výborné i na skejtování a dobře na prkně drží.
 • Pár majitelů tenisek chválí vnitřek boty, který je podle nich skvěle vypolstrovaný a měkký.
 • Tenisky můžu nosit i bez ponožek a stále jsou pohodlné, líbí se jednomu z uživatelů.
 • Podle několika kupujících mají boty příznivou cenu ve srovnání s podobnými modely jiných značek.
 • Mnoho lidí oceňuje, že mají na výběr z velkého množství barev i různých vzorů a potisků.
 • Celá řada kupujících, včetně tohoto videorecenzeta, je nadšená z měkké podrážky bot.

4 důvody, proč NEKUPOVAT Vans Sk8-Hi Lite

 • Jeden z majitelů říká, že jakmile se podrážka trochu ochodí, je velmi kluzká.
 • Pár kritiků zmiňuje, že se jim barva z bot dostala i na tkaničky a zabarvila je.
 • Tenisky kvůli použitým lehkým materiálům příliš dlouho nevydrží v původním stavu a začnou se rychle ničit, nelíbí se několika uživatelům.
 • Tkaničky bot jsou příliš krátké, stěžují si někteří kupující.

Shrnutí

Tenisky Vans Sk8-Hi Lite patří mezi vylepšené verze ikonického modelu Vans Sk8-Hi. Lidé si je zamilovali pro jejich stylový design ladící s velkým množstvím looků, vysokou lehkost bot a také komfort podpořený měkkou podrážkou. Jako minus však někteří uvádějí nepříliš dobrou kvalitu bot, kvůli čemuž příliš dlouho nevydrží, a také to, že se jim od bočních částí tenisek zabarvily tkaničky.

Jestliže jste fanoušky klasických modelů, líbí se vám hi-top siluety a zároveň toužíte po botách, které budou lehké, pak jsou pro vás Vans Sk8-Hi Lite jako stvořené. Pokud však hledáte tenisky vhodné i do terénu nebo chcete, aby vám boty dělaly společnost dlouhá léta, najdou se pro vás vhodnější modely.

Uživatelská hodnocení
 • 97%
  Amazon.com - 97%
 • 80%
  Amazon.co.uk - 80%
 • 89%
  Vans.com - 89%
 • 90%
  Google nákupy - 90%
89%

Pouze několik úvodních vět

Celkem 4465 uživatelských recenzí (zdroje). Veškerá hodnocení se mohou v průběhu času měnit, a proto neručíme za případné nesrovnalosti.

Příběh bot Vans Sk8-Hi Lite

Po kultovních botách Vans Old Skool se dalším klíčovým hráčem této značky staly tenisky Vans Sk8-Hi. Od roku 1978, kdy se poprvé začaly objevovat v ulicích Kalifornie, se tyto boty staly oblíbenými mezi skejťáky, bikery, surfaři, ale také hudebníky a umělci.

Právě polovina 70. let, kdy byly boty uvedeny na trh, bylo velmi příhodným obdobím. Rozmach zažíval skejtboarding i surfy, a tenisky Vans Sk8-Hi tak byly rychle a dobře přijaty. Netrvalo dlouho, a staly se nezbytným vybavením všech milovníků prkna. Největší vliv na to měla kotníková silueta boty, která při tomto sportu chrání kotník.

Úspěch bot rostl i nadále. S postupem času totiž už nešlo pouze o praktickou obuv na skejt, ale tenisky představovaly celý životní styl. Stalo se z nich módní zboží, které bylo oblíbené jak u fanoušků street stylu, tak i u zastánců „haute couture“.

I po čtyřech desetiletích je tento model v ulicích stále nepřehlédnutelný. Od dob svého vzniku prošly tenisky řadou vylepšení a více než stovkou kolaborací. Mezi nejznámější jména, která se na nejrůznějších verzích bot podílela, patří například Marc Jacobs nebo firma Supreme. Mezi vylepšené verze bot se řadí i Vans Sk8-Hi Lite, které vynikají odlehčením, vylepšeným polstrováním i větší flexibilitou.

Styl

Tenisky na první pohled zaujmou kotníkovou výškou a podobností s veleúspěšným modelem Vans Old Skool. Oproti němu však mají prošívanou kotníkovou část. Nechybí u nich typický pruh po stranách bot, semišové části ve svršku bot ani vaflová podrážka.

Boty můžete díky ikonickému stylu obout téměř ke všem kouskům, které máte v šatníku, což potvrzuje i celá řada jejich majitelů.

Pohodlí a číslování

Vysoký komfort patří k hlavním výhodám těchto bot a vychvaluje jej i vysoké procento kupujících. Podle některých není ani třeba nechávat botám čas na rozchození.

V tomto případě vám můžeme doporučit zvolit boty v běžně nošené velikosti, které sedly i většině vlastníků.

Video(recenze)

Zdroje

 1. Uživatelské recenze [1][2], [3], [4], [5], [6], [7][8]
 2. Videopohledy [1][2], [3], [4], [5], [6], [7]
 3. Jiné zdroje [1]

Rate this post